News Telefony

Z nową moto e5 widzisz i możesz więcej

Jaki czas temu Motorola poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowej rodziny smartfonów Motorola moto e5 podczas globalnej premiery w São Paulo w Brazylii. Nowe rodziny moto g6 i moto e5 zostały opracowane z myślą o konsumentach i wyróżniają się rozbudowanym zestawem funkcji najwyższej klasy oraz wyjątkową opłacalnością. Urządzenia te będą dostępne w Polsce od maja 2018 r. w cenach od 599 zł.

 

Pięć lat temu Motorola wprowadziła do oferty pierwszy smartfon o wysokiej jakości i przystępnej cenie, który okazał się najlepiej sprzedawanym smartfonem w historii marki — moto g. Od tego czasu Motorola podnosi poprzeczkę w segmencie opłacalnych smartfonów wysokiej jakości, czego przykładem jest rodzina moto e oferująca doskonałe połączenie funkcji dla użytkowników, którzy nie chcą kompromisów pod względem jakości, stylu ani funkcjonalności.

Moto e5 / fot.prasowe

Tradycję tę kontynuuje w tym roku najnowsza generacja rodziny moto e, która oferuje innowacje najbardziej istotne dla użytkowników. Nowe urządzenia są jeszcze bardziej inteligentne, a szczególny nacisk położono na jakość wyświetlacza, design i zasilanie. Urządzenia te działają z szybkimi procesorami Qualcomm® Snapdragon™ i systemem Android™ 8.0 Oreo™, a praktyczne Ulepszenia Moto działają z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Moto e5: Zobacz więcej. Osiągnij więcej.

Moto e5 towarzyszy użytkownikom przez cały dzień. Pomimo dużych rozmiarów ekranu Max Vision o przekątnej 5,7”, moto e5 doskonale leży w dłoni, czemu sprzyjają proporcje 18:9 i ergonomicznie zakrzywiona tylna obudowa. Bateria o pojemności 4000 mAh dostarcza energii na cały dzień działania telefonu. Dyskretny czytnik linii papilarnych ukryty w słynnym logo Motoroli umożliwia błyskawiczne odblokowywanie telefonu i dostęp do powiadomień, połączeń oraz ekranu głównego.

Moto e5 / fot.prasowe

W czystym systemie Android™ 8.0 z Ulepszeniami Moto i bez zbędnych wbudowanych aplikacji, można korzystać z prostych skrótów do najczęściej wykonywanych czynności, takich jak wyciszanie dzwonka poprzez proste podniesienie telefonu.

Specyfikacja Moto e5 / fot.prasowe

Aparat główny o rozdzielczości 8 MP z matrycą z pikselami 1,12 μm robi świetne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.

Nieograniczona pamięć wysokiej jakości

Podobnie jak w przypadku wszystkich telefonów Motoroli domyślną galerią zdjęć i nagrań wideo jest usługa Zdjęcia Google. Dzięki temu wszystkie wspomnienia są przechowywane bezpiecznie, można je wyszukiwać, łatwo uzyskiwać do nich dostęp i je edytować na dowolnym urządzeniu.

Ceny i dostępność

Moto e5 w Polsce jest dostępny w cenie około 599 zł.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *