News Serwis

Smartfony Oppo będzie serwisować firma SBE. Jest oficjalna autoryzacja

Rynek smartfonów zagęszcza się z dnia na dzień. Wszystko na to wskazuje, że w Polsce (zresztą nie tylko) będzie jeszcze ciaśniej, a to wszystko za sprawą Oppo, które właśnie przyznaje autoryzację serwisową firmie SBE.

 

O wejściu firmy Oppo do Polski mówi się coraz więcej. Kilka dni temu dostaliśmy informacje, że oficjalnymi dystrybutorami chińskiego giganta będą: NTT, ABC Data, TelForceOne oraz AB, jako główny dystrybutor. Firma Oppo przygotowuje się nie tylko do sprzedaży, ale również i kwestii serwisowych. Producent właśnie dziś podpisał umowę serwisową z firmą SBE, której polsko-francuskie korzenie mogą być znane pod pierwotną nazwą Sacel. Dokładnie tak, serwis SBE otrzymał własnie oficjalną autoryzację napraw telefonów Oppo. Samą informacje potwierdza na swojej stronie serwis SBE, którego krótką notkę prezentuje również poniżej.

„Z ogromną satysfakcją informujemy o zawarciu umowy w zakresie napraw produktów marki OPPO, czołowego producenta smartfonów, docenianego przez miliony ludzi na całym świecie. Od ponad 10 lat firma skupia swoje działania na rozwijaniu przełomowych rozwiązań w dziedzinie fotografii mobilnej. OPPO zapoczątkowało także erę upiększania zdjęć „selfie”. Jako pierwsze zaprezentowało smartfony z przednimi kamerami 5 MP i 16 MP, a później także z obrotowym modułem obiektywu, funkcją Ultra HD oraz technologią 5x Dual Camera Zoom. W 2017 roku, według badań IDC, firma uplasowała się na czwartym miejscu pod względem wielkości udziału w sprzedaży smartfonów na światowym rynku. Obecnie OPPO dostarcza doskonałe doświadczenia fotografii mobilnej do ponad 200 milionów użytkowników na całym świecie”.

Osobiście muszę przyznać, że jestem zaskoczony takim posunięciem Chińczyków. Spodziewałem się, że autoryzacja przypadnie innemu serwisowi, znajdującemu się również na tej samej ulicy w Piasecznie. Co ciekawe SBE to również autoryzowany serwis Xiaomi, więc dwie marki naprawiane są pod „jednym dachem”. Z pewnością w perspektywie czasu możemy poznać jeszcze wiele zmian i rotacji na rynku smartfonów.

Źródło: SBE

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *