News Telefony

Xiaomi zmienia w Polsce serwis gwarancyjny. Pojawia się również kolejny nowy dystrybutor

Xiaomi zmienia swój punkt serwisowy w Polsce, a przy okazji pojawia się kolejny dystrybutor telefonów. Chiński producent nie śpi i cały czas monitoruje wszystkie segmenty swojego biznesu.

 
Chińska firma Xiaomi z dnia na dzień rozwija się coraz lepiej. Wygląda na to, że pojawia się kolejna szansa na jeszcze większy rozrost sprzedaży w Polsce za pośrednictwem nowego dystrybutora. Firma ABC DATA właśnie straciła swój monopol na wyłączną sprzedaż tych urządzeń. Jak informuje nas Puls Biznesu na rynku urządzeń mobilnych pojawił się kolejny gracz, który ma już sporo doświadczenia w dystrybucji różnych urządzeń elektronicznych, jest to firma Ingram Micro Poland, która właśnie otrzymała autoryzację dystrybucji produktów Xiaomi. Wszystko na to wskazuje, że to nie koniec zmian w segmencie marki Xiaomi.

Z chwilą wejścia na rynek chińskiej marki, firma ABC DATA poinformowała nas, że ich nowym partnerem serwisowym, który zajmie się zobowiązaniami gwarancyjnymi będzie firma SBE, o czym pisaliśmy na łamach technologicznej. Niestety strona SBE aktualnie ma nowe biznesy, a Xiaomi jako klient zniknął ze strony francuskiej firmy serwisowej. Nowe zobowiązania w obsłudze serwisu przejęła firma CCS (Cyfrowe Centrum Serwisowe), która od teraz będzie naprawiać wszystkie telefony marki Xiaomi w polskiej dystrybucji (zarówno ABC DATA jak i firma Ingram Micro Poland). Trudno przypuszczać czy te wszystkie zmiany są ze sobą powiązane, jednak istnieje takie prawdopodobieństwo.

Źródło: PulsBiznesu, CCS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *