Internet News

Ucho Prezesa 2 nowe odcinki. Zobacz gdzie w internecie obejrzysz je za darmo!

Część ekipy z Kabaretu Moralnego Pokoju znowu w akcji. Po wakacjach wraca emisja krótkometrażowych filmików Ucho Prezesa 2. Oprócz roli Roberta Górskiego czy Mikołaja Cieślak w nowych odcinkach pojawi się Andrzej Seweryn grający Jarosława Gowina. Parodie rządzących będziemy mogli obejrzeć na platformach Showmax Polska i Youtube.

 
Popularne odcinki krótkich filmików Ucho Prezesa 2 ponownie na wizji. Już od 7 września, czyli od dziś rusza nowy sezon parodii przygód prezesa Jarosław Kaczyńskiego i spółki. W pierwszej kolejności nowy sezon zostanie wyemitowany na platformie Showmax Polska, niestety wyłącznie dla posiadaczy abonamentów. Jest to dobra wiadomość dla klientów sieci Play, którzy otrzymują taki dostęp do tej platformy za darmo. Na szczęście jest też i dobra wiadomość.

https://youtu.be/c-WAtpPHK_I

Wydawcy zdają sobie sprawę z ogromnej popularności mini-serialu Ucho Prezesa 2, dlatego wszyscy fani będą mogli obejrzeć nowe odcinki również na kanale Youtube tydzień później. Pierwszy z nich już 14 września na kanale UchoPrezesa o godzinie 8:00. Komedia sceny politycznej przypadła do gustu Polakom, którzy cały czas zwiększają oglądalność każdego odcinka. Niektóre z nich sięgają już prawie 10 mln wyświetleń.

Źródło: Eska.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *