News Telefony

Xiaomi Mi6 w jednym ze sklepów – Snapdragon 835 i 6 GB RAM za 299 dolarów

Oppomart, jeden z dystrybutorów Xiaomi, zamieścił na swojej stronie ofertę z nowym telefonem. Mi6 posiada flagową specyfikację i wyceniony został na wręcz absurdalne 300 dolarów.

 

Ledwo zaczęła się wiosna, a już robi się naprawdę gorąco. Na stronie Oppomart pojawił się tajemniczy produkt o nazwie Mi6. Xiaomi zapowiada wejście z ogromnym przytupem.

fot. WCCFTech

Ze specyfikacji możemy wyczytać niemal wszystko. Telefon zostanie wyposażony w ekran OLED o przekątnej 5,15 cala i rozdzielczości FullHD. Za wydajność odpowiadać ma topowy Snapdragon 835 oraz 4 lub 6 GB pamięci RAM. Zdjęcia zrobimy za pomocą 19-megapikselowej matrycy Sony IMX400 oraz przedniego, 8-megapikselowego obiektywu ultrapixel. Pamięć urządzenia wynieść ma 32, 64 lub 128 GB, zaś pojemność baterii to 3200 mAh.

Mi6 wyceniony został na 299 dolarów, co daje około 1100 złotych. Jeśli ta cena się potwierdzi, będziemy mieli do czynienia z flagowcem na cenowym poziomie średniaków. Pozostaje nam czekać z niecierpliwością na więcej informacji o tym smartfonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *