News Telefony

Wzmianki o LG V35 ThinQ

Już za niecały miesiąc nastąpi oficjalna premiera LG Q7 ThinQ, który według producenta ma wyznaczyć nowe cele do projektowania nowych i lepszych urządzeń. Zanim jednak to nastąpi w sieci pojawiają się pierwsze przecieki dotyczące LG V35 ThinQ.
 
LG wyznaczyło już wiodący trend swoich urządzeń, czyli obecność sztucznej inteligencji. Niemal jest pewne to, że nowa wersja smartfona będzie oferować szersze, bardziej rozbudowane możliwości sztucznej inteligencji. Na razie wiemy, że w LG V35 ThinQ znajdziemy zintegrowany asystent głosowy oraz możliwość rozpoznawania obiektów.
 
Smartfon oferuje duży 6-calowy wyświetlacz OLED tym razem w końcu bez charakterystycznego wycięcia ,,notch”, które jest nielubiane przez większość użytkowników. Na pokładzie znajdziemy podwójny aparat 2×16 Mpx oraz typową dla tegorocznych flagowców specyfikację: Snapdragona 845, 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. Prawdopodobnie urządzenie będzie zasilane przez akumulator litowo-jonowy o pojemności 3000 – 35–0 mAh.
 
Pierwsze przecieki ostudzą oczekiwania wielu osób oczekujących rewolucji ze strony LG. Specyfikacja i brak dodatkowych gadżetów nie wywołuje efektu ,,WOW”, ale to nie oznacza, że producenci LG nie włożyli swojej pracy w rozwój sztucznej inteligencji. Aby ocenić jej działanie musimy poczekać na oficjalną premierę oraz na pierwsze testy LG V35 ThinQ.
 
Źródło: pocketnow.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *