News Telefony

Smartfon Honor zmienia kolor obudowy pod wpływem temperatury

Nowy smartfon od Huawei to Honor 10, którego premiera zbliża się wielkimi krokami. Miłośnicy tej marki nie mogą się już doczekać, gdyż jak się okazuje urządzenie oferuje ciekawe możliwości w rozsądnej cenie. Najnowsze przecieki informują, że wspomniany smartfon będzie w stanie zmieniać kolor pod wpływem temperatury!
 
Premiera smartfona została ustalona na 19 kwietnia, więc jeszcze tydzień dzieli nas od poznania prawdy. Na renderze, który trafił do sieci możemy ujrzeć system podwójnego aparatu z przysłoną f/1.6 oraz lampę doświetlającą. Jak widać na zdjęciu poniżej na tylnej obudowie Honora 10 nie ma czytnika linii papilarnych. Można spekulować, że znajdzie się on pod wyświetlaczem lub bezpośrednio pod obudową.
 
Kolorystyka przypomina nieco tę, którą Huawei zastosowało w swoim nowym flagowcu – modelu P20 Pro. Honor jednak ma pójść dalej w technologię i zaszczyci się termo-czułą farbą, które będzie zmieniać kolor w zależności od ciepła. Podczas trzymania w dłoni i co za tym idzie nagrzania telefonu ma mienić się barwami w różnych odcieniach. Jesteśmy ciekawi jak to wszystko będzie wyglądać w praktyce.
 

neowin.net

 
Pamiętajmy jednak, że są to przecieki i należy traktować je z dystansem. Niewykluczone, że okażą się one fałszywe. Chińczycy często lubią wzbudzać kontrowersje tylko poprzez niezły plakat reklamowy, a w realnym świecie bywa z tym różnie. Z drugiej strony faktycznie coś może być na rzeczy z uwagi na fotografię powyżej.
 
Źródło : neowin.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *