Aktualizacje News

Nadchodzą zmiany w mobilnej aplikacji Spotify. Użytkownicy będą zachwyceni

Spotify ostatnimi czasy wprowadza sporo modyfikacji, a twórcy nie zaprzestają ulepszać swojej aplikacji. Od jakiegoś czasu coraz głośniej słychać, że aplikacja mobilna Spotify ma zostać gruntownie przeprojektowana i odświeżona. Jak podają źródła – mają pojawić się zmiany. Jeżeli okażą się one prawdziwe to aplikacja mobilna do słuchania muzyki na Androida oraz iOS’a przestanie być bezużyteczne wtedy, kiedy nie będziemy posiadali wykupionego konta premium.
 
Na ten moment bezpłatna aplikacja mobilna Spotify pozwala na zalogowanie się oraz zmianę wszystkich najważniejszych ustawień. Niestety kłopoty zaczynają się wtedy, gdy chcemy posłuchać muzyki. Jeśli użytkownik nie posiada konta premium program odtwarza utwory losowo, a nie chronologicznie. Bywa to uciążliwe szczególnie wtedy, gdy chcemy pominąć dany utwór. Spotify w wersji podstawowej pozwala na sterowanie kolejnością piosenek tylko 6 godzin na dobę.
 
Twórcy dokładnie przemyśleli ten zabieg, gdyż jak się okazuje najczęstszym powodem, dla którego użytkownicy wykupują pakiet premium jest właśnie ta wada. Jednak jak się okazuje firma Spotify chce i potrzebuje przyciągnąć nowych klientów, co oznacza, że prawdopodobnie doczekamy się zniesienia tejże denerwującej funkcji.
 
Nie warto się łudzić – na pewno trafią kolejne ograniczenia, które w większy lub mniejszy sposób wpłyną na komfort słuchania muzyki.
 
Źródło : digitaltrends.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *