News Telefony

Wiko Lenny 3 w gratisie z WiShake dostępne w MediaExpert

Francuska firma Wiko wyraźnie zaznacza swoją obecność na rynku. Po licznych premierach producent postanowił skusić swoich klientów do zakupu low-endowego smartfona Wiko Lenny 3 oferując ciekawą promocje dostępną w sklepach MediaExpert.

 

Zaglądając do sklepu Media Expert, możemy stać się posiadaczem ciekawego smatfona za przystępne pieniądze. Firma WIKO w porozumieniu z jednym ze sklepów elektronicznych, kusi Was swoim budżetowym modelem, czyli WIKO Lenny 3 wraz z zestawem słuchawkowym WiShake oraz najnowszym oprogramowaniem nawigacyjnym Navitel Navigator Poland, które otrzymamy gratis.

fot. Wiko FaceBook
fot. Wiko FaceBook

Smartfon cechuje czterordzeniowy procesor, wbudowana pamięć 16GB, możliwość dobrania kolorystyki obudowy, która swoją drogą nie jest z tworzywa sztucznego, a jest po prostu metalowa. Parametrami nie odbiega od markowych i znanych producentów z tej kategorii produktów. A dodatkowo jeżeli lubicie aktywnie słuchać muzyki w niebanalnej jakości to zestaw słuchawkowy WiShake Wam w tym pomoże i to zupełnie za darmo. Smartfon w połączeniu z tymi gratisami to idealna relacja ceny do jakości.

Źródło: FaceBook Wiko

 

Autor: Marian

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *