Gadżety News

Samsung Gear S3 oficjalnie na rynku od 18 listopada

Rynek urządzeń mobilnych to nie tylko nowoczesne telefony, to również smart zegarki, które pomagają nam w codziennej pracy. Firma Samsung już 18 listopada zaprezentuje nam kolejnego smartwatcha Gear S3.

 

Urządzenia Samsunga z rodziny Gear to bardzo ekskluzywne zegarki, które z roku na rok wysoko podnoszą poprzeczkę. Te małe technologiczne urządzenia zaskakują nas nie tylko wyglądem ale również i jakością. Już niedługo będziemy mieli okazje zobaczyć kolejnego smartwatcha Gear S3. Urządzenie do sprzedaży trafi 18 listopada, jednak już jutro rozpocznie się oficjalna przedsprzedaż. Z pierwszych informacji wynika, że sprzęt na amerykańskim rynku ma kosztować około 349,99 dolarów, co w przeliczeniu przy pomocy nowej funkcji Google’a daje około 1360 złotych.

Już teraz wiemy, że Gear 3 będzie dostępny w dwóch wariantach Frontier oraz Classic. Oprócz ogólnej specyfikacji, którą za chwilkę przedstawię, mamy tutaj drobną różnice. Model Frontier posiada możliwość obsługi sieci LTE poprzez kartę sim, natomiast wersja Classic tylko Bluetooth i WiFi. Dodatkowo Gear S3 posiada 1,3″ ekran Super AMOLED o rozdzielczości 360 x 360 pikseli (278 PPI) wraz ze szkłem Gorilla Glass SR+. Całość wspiera dwurdzeniowy procesor 1 GB z dodatkiem 768 MB RAM oraz 4 GB pamięci użytkowej. Urządzenie jest odporne na wodę (do 150 cm) i pył. Na pokładzie Gear’a 3 nie mogło oczywiście zabraknąć autorskiego systemu operacyjnego Tizen 2.3.2.

Źródło: Businesswire

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *