News Telefony

Dziś miałeś tylko 10 sekund na kupno Xiaomi Mi MIX

Pierwsza partia oryginalnych telefonów chińskiego producenta została wyprzedana zaledwie w 10 sekund. To nowy rekord Xiaomi.

Dotychczasowym rekordem firmy był model Mi Note 2, którego kilka dni temu wyprzedano w około 50 sekund. Teraz jednak Mi MIX całkowicie zdeklasował poprzednie rezultaty. Jeśli chciałeś zakupić prototyp telefonu bez ramek miałeś na to zaledwie 10 sekund!

fot. BGR.com
fot. BGR.com

O smartfonie z ekranem zajmującym ponad 90% frontu pisałem już wcześniej, jednak od czasu prezentacji dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy o Mi MIX. Producent ograniczył produkcję koncepcyjnego modelu tak, że co miesiąc na rynek trafi 10 tysięcy nowych urządzeń. Jest to dość zrozumiałe posunięcie, ponieważ lepiej mieć za małą podaż, niż brak popytu i sprzęt zalegający w magazynach. Mi MIX nie trafi z pewnością na ogólny rynek, jednak do niszy pasjonatów, którzy z chęcią przetestują nowe rozwiązanie.

Drugą, niezbyt dobrą wiadomością są wyniki tzw. crash testów Mi MIX-a. Ekran urządzenia łatwo jest uszkodzić, a i z zabezpieczeniem go nie jest łatwo. Sytuacja była do przewidzenia i mam nadzieję, że do sklepów szybko trafią tafle szkła hartowanego dostosowanego do Mi MIX-a. Cóż, „kryzys wieku niemowlęcego”.

Wszystkie problemy można oczywiście wytłumaczyć faktem, że to dopiero prototyp i producent wyraźnie o tym wspominał. A co Wy sądzicie o nowym telefonie od Xiaomi i jego rekordowym tempie sprzedaży?

źródło: PhoneArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *