News Telefony

Vivo przygotowuje smartfon z przezroczystym ekranem

Producenci smartfonów mają coraz cięższe zadanie w przygotowywaniu nowych modeli tak, by móc się nieco wyróżnić na rynku. Dzięki temu otrzymujemy ciekawe rozwiązania, jak zakrzywiony ekran w Samsungach. Vivo najwyraźniej planuje zawojować rynek dzięki telefonowi z przezroczystym ekranem.

Mało znana w Europie chińska marka Vivo w swoich kolejnych smartfonach stara się, by ich urządzenie miało w sobie coś unikatowego. Marka ta odpowiedzialna jest za jeden z pierwszych smartfonów z 6 GB pamięci RAM, czy najcieńszy telefon na świecie. Najnowsze przecieki zdradzają, że kolejne planowane urządzenie może być wyposażone w nietypowy, przezroczysty ekran.

fot. kkj.cn
fot. kkj.cn

Jak można zobaczyć na powyższym GIFie, nowy smartfon może być urządzeniem o dość grubej ramce, posiadającym dwa panele dotykowe – oprócz standardowego z przodu, drugi na tylnej części telefonu. W ramce ukryte mają zostać wszelakie nieprzezroczyste podzespoły, jak procesor, RAM, czy bateria.

fot. kkj.cn
fot. kkj.cn

Pod względem specyfikacji szykuje się tutaj prawdziwy flagowiec. Smartfon napędzany ma być przez procesor Snapdragon 820, wspierany przez 6 GB pamięci RAM. Na dane użytkownika przeznaczono 128 GB wbudowanej pamięci.

Niestety, Vivo oficjalnie nie potwierdziło powstawania tego modelu.

Źródło: mydrivers 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *