Virtual Reality by Coca-Cola

0

W związku z coraz większą popularnością VR Coca-Cola postanowiła dać możliwość zbudowania swoich gogli w domu. Stworzyli kilka projektów dzięki którym w prosty sposób będzie można wykorzystać ich opakowania po puszkach i butelkach do stworzenia gogli Wirtual Reality. Będziemy mieli możliwość skompletowania i złożenia odpowiednich fragmentów kartonów w całość, lub wykonania gogli jednym ruchem ręki.

Gogle działają bardzo podobnie do znanych już Google Carboard. Posiadają specjalne miejsce na umieszczenie telefonu (z systemem Android). Specjalnie stworzone aplikację dzielą ekran naszego smartfona na pół i wyświetlają inny obraz dla każdego oka. Na Youtube pojawia się coraz więcej gotowych filmików i reklam które tworzą wrażenie przebywania w trójwymiarowej rzeczywistości.

Coca-Cola-pakuje-sie-w-wirtualna-rzeczywistosc_article
żródło: kadr z filmu

Czy Coca-Cola wprowadzi zmiany w swoich opakowaniach?

Nie były by one najlepszej jakości ale z pewnością wystarczyły by na kilka godzin dobrej zabawy, a dzięki łatwej dostępności ich trwałość nie będzie miała takiego znaczenia.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułPLAY: GoBoard w ofercie
Następny artykułTeaser LG G5
Miłośniczka gadżetów i nowych technologii. Prywatnie: studentka prawa, księgowa i opiekunka papugi. Uwielbiam muzykę na żywo - spotkacie mnie na większości festiwali w Polsce, a już na pewno na każdym koncercie The Prodigy. Wielka fanka serialu Suits. Postaram się pokazać Wam, że kobieta też może interesować się telefonami i gadżetami z „męskiego” świata.