News

Barco Clickshare – ułatwiające życie urządzenia dla firm

Firma Barco jest globalnym liderem na rynku wizualizacji. W swojej ofercie posiada wiele urządzeń, które mogą ułatwić codzienną pracę w firmach. Marka ta w swoim portfolio produktowym umieściła jedne z najprzydatniejszych akcesoriów dla sal konferencyjnych w postaci serii urządzeń Clickshare.

Są to urządzenia służące do transmitowania obrazu i dźwięku. Za pomocą 1 przycisku kilka osób może transmitować obraz i dźwięk na 1 odbiornik (monitor interaktywny, ekran LED czy też projektor), natomiast gdy jedna z osób przytrzyma ów przycisk trochę dłużej jej obraz stanie się priorytetowy oraz będzie wyświetlany na całym odbiorniku. Może to pomóc w dogłębnym wyjaśnieniu swoich poglądów, czy w dokładnym wytłumaczeniu istotnego pomysłu – to taka profesjonalna wersja Skype’a. Brak okablowanie, kompatybilność z Windowsem oraz MacOS jak i urządzeniami mobilnymi sprawia, że produkty firmy Barco Clickshare są niezwykle łatwe w obsłudze oraz dość szybko zyskują popularność na rynku.

Urządzenie szyfruje dane, co pozwala na pełną poufność oraz bezpieczeństwo prezentowanych danych. W zależności od modelu urządzenia na ekranie może być jednocześnie 1, 2, 4 czy nawet 8 osób (wersja dla dwóch ekranów). Pozwala to chociażby na łatwe porównywanie treści. Szybka możliwość przełączenia urządzenia do naprzemiennej prezentacji z innego komputera czy np. telefonu sprawia, że prezentacje z użycie Barco Clickshare są jeszcze prostsze, bardziej efektywne i profesjonalne.

Urządzenia firmy Barco Clickshare

Poniżej znajdziecie pełną listę urządzeń produkowanych przez firmę. Może któreś z nich powinno znaleźć się w Waszej firmie?

CS-100 Huddle

CS-100
Urządzenie Barco Clickshare CS-100 /fot. Barco

Całkowicie podstawowy produkt firmy, pozwalający na podłączenie 8 osób do 1 urządzenia, ale umożliwia wyświetlanie tylko ekrany 1 użytkownika na raz. Nie posiada dołączonego pilota do zestawu. Do źródła obrazu podłączymy go za pomocą wyjścia HDMI. Urządzenie posiada 3 letnią gwarancję producenta oraz wbudowane anteny.

CS-100

Jest to dokładnie to samo urządzenie co CS-100 Huddle, z tym że tutaj do zestawu mamy dołączony pilot (w/w przycisk) do transmisji danych.

CSE-200

Bardziej zaawansowane urządzenie do średniej wielkości „huddle room’ów”. urządzenie posiada lekko zmodyfikowany wygląd do poprzedników, oraz w zestawie mamy już 2 piloty do transmisji obrazu, jak i również na ekranie mogą być transmitowane 2 obrazy jednocześnie. CSE-200 posiada również zewnętrzne anteny do lepszego odbierania danych, 3 letnią gwarancję, oraz w porównaniu do poprzedników możemy ją rozszerzyć o dodatkowe 2 lata.

CSE-200+

Jak sama nazwa wskazuje, jest to dopakowana wersja CSE-200. W tym konkretnym modelu obraz może być wyświetlany w rozdzielczości 4K, a do samego urządzenia może być podłączonych aż 16 niezależnych urządzeń. Została powiększona ilość źródeł obrazu, gdyż teraz może być on transmitowany nie tylko z komputera, czy specjalnych aplikacji mobilnych, ale też z AirPlay’a czy Google Cast. Po rozszerzeniu gwarancji ta może wynieść aż 5 lat. Urządzenie posiada jednak zewnętrzne anteny.

CS-200+
Urządzenie Barco Clickshare CS-200+ /fot. Barco

CSE-800

Podwójne wyjście HDMI, z którego każde może przesyłać obraz w 4K, możliwość podłączenia aż 64 urządzeń, z czego 8 obrazów może być jednocześnie wyświetlanych. Do zestawu mamy dołączone 4 piloty oraz 1 tzw. „tray”, pozwalający na łączenie tychże pilotów w 1 urządzenie. 5 letnia gwarancja oraz ponowny powrót do zewnętrznych anten.

CSE-800
Urządzenie Barco Clickshare CSE-800 /fot. Barco

Warto zaznaczyć, że do powyzszych zestawów możemy osobno kupić projektor, piloty czy też tray. Nie jesteśmy tym samym ograniczani zawartością opakowania. Opisywane dzisiaj produkty są dostępne na stronie sklepu PROAV SYSTEMY AUDIOWIZUALNE.

PROAV SYSTEMY AUDIOWIZUALNE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *