News Rozrywka

Ubisoft opóźnia premierę dodatku do Assassin’s Creed Origins

Dodatek The Curse of the Pharaohs rozgrywać będzie się w Tebach. Główny bohater będzie musiał stoczyć walkę z pradawną klątwą nękającą krainę. Niestety premiera dodatku przesunęła się w czasie. Miłośnicy serii Assassin’s Creed będą musieli jeszcze trochę poczekać.
 
Twórcy często miewają problemy z realizacją premier nowych gier bądź dodatków. Przesunięcie się premiery nie powinno więc nikogo zdziwić. Ubisoft nie może zmieścić się w czasie z dodatkiem do Assassin’s Creed Origins.
 
Premiera dodatku The Curse of Pharaohs miała nastąpić już 6 marca. Niestety okazało się, że tak nie będzie. Twórcy przesuwają premierę wstępnie na 13 marca. Co prawda opóźnienie nie jest kolosalne, a dodatkowy tydzień pozwoli producentowi na wniesienie drobnych poprawek. Może to wpłynąć na komfort gry oraz pomoże dostarczyć miłośnikom lepszego produktu.
 
Jak wiadomo The Curse of Pharaohs przedstawi zupełnie nową historię. Jak wspomnieliśmy wyżej, seria przeniesie nas do Teb. W związku z motywem akcji możemy spodziewać się słynnych faraonów, egipskich potworów.  Pewne jest również to, że nasz bohater zyska nowe umiejętności, zdobędziemy kolejne elementy ekwipunku, a maksymalny rozwój postaci to 55 poziom.
 
Dodatek zapowiedziany został na dwóch filmikach. Pierwszy pochodzi prosto z rąk producenta, natomiast drugi opublikowała redakcja GameSpot.
 

 

 
Źródło: gamespot.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *