Gadżety News

Tani sprzęt w Biedronce

W Biedronce często pojawiają się dobre i tanie urządzenia. Tak ma stać się i tym razem. Dokładnie chodzi o kamerki sportowe oraz samochodowe. Oferta ma obowiązywać od jutra, jednak warto się pośpieszyć, ponieważ zainteresowanie może być duże.
 
Od poniedziałku 26 lutego w ofercie Biedronki będziemy mogli znaleźć dwie kamerki marki Hykker. Active Cam 2 to propozycja kamerki sportowej, skierowana jest dla osób aktywnych. Natomiast Road Trip 2 to wideorejestrator samochodowy.
 
Najpierw trochę o tej pierwszej. Active Cam 2 posiada 2-calowy wyświetlacz. Jest bardzo praktyczna oraz wygodna w obsłudze. Kamerka wyposażona została w szerokokątny obiektyw nagrywający obraz w rozdzielczości 720p. Kamerka przeznaczona jest do każdego rodzaju pogody, ponieważ zawiera przezroczystą, wodoszczelną obudowę. W zestawie znajdziemy również obudowę z certyfikatem IPX8. Znajduję się w niej również gniazdo kart microSD – do 32 GB. Zasilaniu odpowiada akumulator o pojemności 500mAh. Pozwoli on na 3 godziny pracy.
 

telepolis.com

 
Hykker Road Trip posiada większy 2.2 calowy wyświetlacz. Nagrywa on również w rozdzielczości 720p. Wyposażony jest w G-sensor, czujnik ruchu i diody podczerwieni. Dzięki temu kamerka nagrywać będzie dobrze również w ciężkich warunkach, takich jak drgania czy słabe oświetlenie. Maksymalna pojemność obsługi kart microSD tutaj również wynosi 32 GB.
 
telepolis.com

 
Obie kamerki mają kosztować 69,90 zł. Oferta obowiązywać będzie od 26 lutego do 11 marca. Liczba sztuk jest ograniczona dlatego każdy zainteresowany powinien się pospieszyć!
 
Źródło: nt.interia.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *