News Operatorzy

Sieć Play rozpoczyna sprzedaż bez umów dla wszystkich urządzeń w swoim portfolio

Telefony, komputery lub tablety bez umowy wśród polskich operatorów komórkowych? Czas pokazał, że jest to możliwe, a to wszystko za sprawą sieci Play, która zmienia w ten sposób podejście do sprzedaży usług z umowami dodając do tego wszelkiej maści urządzenia elektroniczne.
 
W sieci Play rozpoczyna się nowa era sprzedaży urządzeń. W październiku 2017 roku Play rozpoczynał pierwsze testowe sprzedaże wprowadzając pierwsze 5 smartfonów bez umowy. Wygląda na to, że pomysł ten spodobał się klientom, ponieważ jak informuje nas rzecznik Marcin Grusza od teraz możemy tak kupić wszystkie produkty z portfolio fioletowego operatora bez umowy. Sprzedaż możliwa jest nie tylko przez internet, ale również we wszystkich kanałach sprzedaży (salon, infolinia lub e-shop). Trzeba przyznać, że takie posunięcie wprowadza sporo zamieszania na rynku. Wielu klientów, którzy pozostają zwolennikami takich zakupów może wrócić ponownie wrócić do fioletowego gracza.
 
Warto przypomnieć, że operator w swojej ofercie posiada sprzęt różnych producentów. Nie są to już tylko telefony, laptopy, czy konsole. W ofercie pojawiają się słuchawki, nintendo, oczyszczacze powietrza, komputery dla graczy, a nawet odkurzacze. Prawdziwym zaskoczeniem dla wielu gaimerów może być telefon Razer Phone, czyli smartfon dla graczy.
 
Źródło: Play , Blog Play

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *