News

Tracert Gamezone Hellway – prawdziwa strefa gracza wśród klawiatur

Dla prawdziwego, zapalonego gracza jednym z ważniejszych urządzeń peryferyjnych komputera stacjonarnego zaraz po myszy jest klawiatura. Na rynku znajdziemy teraz różne rozwiązania od klawiatur klasycznych membranowych przez mechaniczne aż po rozwiązania hybrydowe. Każda z nich posiada swoich zwolenników jak i przeciwników.

Dzisiaj prezentujemy Wam klawiaturę Tracert Gamezone Hellway.

Efektywny wygląd zapewnia nie tylko podświetlenie LED, ale także design urządzenia. Wspomniane wcześniej światło można regulować od efektu wygaszania aż po intensywną pracę.

Wszystko odbywa się dzięki klawiszom funkcyjnym. Połączenie klawiszy FN+Q uruchamia funkcję, która pozwala na dostosowanie ustawień szybkości reakcji klawiszy, przez co nasze ruchy mogą być bardziej precyzyjne, a rozrywka w grach komputerowych może okazać się jeszcze bardziej komfortowa.


Podświetlenie LED nie tylko wyróżnia najważniejsze przyciski do sterowania, ale nadaje ciekawej stylistyki. Najbardziej efektywny widok klawiatury możemy doświadczyć podczas nocnych sesji przed komputerem.


Odpowiedni kształt obudowy klawiatury jak i wysoki skok przycisków zapewniają niepowtarzalne wrażenia z użytkowania klawiatury. Niestety dzięki tak wysokiemu skokowi klawiszy możemy zapomnieć o cichej i nienagannej pracy. Z pewnością klawiatura przeznaczona jest dla osób, które uwielbiają dźwięk wciskanych klawiszy.


Na spodzie zastosowane zostały antypoślizgowe nakładki oraz podpórki uniemożliwiające poruszanie się po powierzchni. Na końcu dodano solidny kabel USB, który na pewno jest odporny na zużycie.


Obudowa sprawia wrażenie solidnej i dobrze spasowanej. Stylistyka jak przystało na klawiatury geamingowe może się podobać lub nie. Seria produktów Gamezone są zaprojektowane przez producenta TRACERT z myślą o graczach. Takie osoby oczekują zaawansowanych funkcji i regulacji parametru każdego elementu wyposażenia. Technologia Gamezone to prawdziwa strefa dla gracza.

Technologia pozwala dostosować parametry do preferencji użytkownika nawet pomimo wysokiego zużycia produktu. Dzięki temu klawiatura Tracert Gamezone Hellway pozwala przejść nawet przez trudniejsze rozrywki.

Podsumowując patrząc na możliwości regulacji parametrów oraz na solidną obudowę klawiatura dedykowana jest przede wszystkim zapalonym graczom komputerowym. Oczywiście, jeśli komuś nie przeszkadza dźwięk klawiszy może być to świetny wybór również dla prac biurowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *