News

Dyfuzor powietrza – Xiaomi Happy Life

Na skutek coraz to gorszej, jakości powietrza w naszych domach popularne stają się oczyszczacze i nawilżacze powietrza. Często przez ogrzewanie czy inne skutki powietrze w naszych domach czy mieszkaniach jest suche i nie do końca zdrowe dla zdrowia człowieka.

Oczywiście istnieją domowe sposoby, np. ręcznik położony na grzejniku czy suszenie ubrań w pokoju. Są też oczywiście inne sposoby na nawilżenie powietrza – bardziej nowoczesne. Jednym z nich jest Xiaomi HL Happy Life, czyli aromaterapeutyczny nawilżający dyfuzor powietrza. Dzięki zaawansowanej technologii ultradźwiękowej napełni on nasz dom ulubionym zapachem. Dodatkowo dla poprawny naszego komfortu snu czy kaszlu w odpowiedni sposób podniesie poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

Xiaomi Happy Life

Urządzenie posiada specjalny czujnik Anti-Dry, który nie pozwala przesuszyć powietrza. Nadaje się do użytku domowego jak i w wszelkiego rodzaju biurach czy salach fitness. Dzięki jego możliwościom idealnie nada się do ćwiczeń jogi. Jego kompaktowe rozmiary zmieszczą 120 ml wody z ulubionym zapachem, który będzie mógł być wydobywany od 6 do nawet 10 godzin w zależności od ustawień i preferencji użytkownika. Xiaomi Happy Life poinformuje nas o braku wody czerwonym pulsacyjnym światłem, co 10 sekund.
Dyfuzor powietrza może służyć jako lampka nocna, która pozwala stworzyć przyjemną atmosferę dzięki spokojnie zmieniającym się barwą. Urządzenie posiada 4 barwy światła. Mgiełka wody, która wydobywa się z urządzenia jest na tyle lekka i drobna, że bez problemu możemy korzystać z naturalnych olejków eterycznych bez obawy, że zniszczymy naturalne składniki.

Obudowa wykonana jest z białego tworzywa i sprawia wrażenie solidnej. Design urządzenia niewątpliwie wpisuje się w nowoczesny styl i wielu osobą przypadnie do gustu. Na plus urządzenia należy zaliczyć przede wszystkim pojemność pojemnika na wodę, który pozwala na pracę przez ponad 8 godzin. Dzięki cichej pracy Xiaomi Happy Life spokojnie i bez obaw możemy zostawić go włączonego na noc. Kolejnym pozytywnym aspektem jest możliwość zmiany koloru podświetlenia w zależności od naszego nastroju oraz dziecinnie prosta obsługa. Podczas testów przycisk do sterowania czasami zacinał się, a dyfuzor po użyciu olejku o intensywnym kolorze ciężko było domyć (patrz zdjęcie poniżej).


Uważam, że jak na tę cenę otrzymujemy dosyć dobry dyfuzor do aromaterapii, który dodatkowo pełni funkcję lampki nocnej. Za jego pomocą stworzymy w naszym domu niepowtarzalny klimat oraz atmosferę nie tylko sprzyjającą do relaksu, ale także do ćwiczeń.

Xiaomi Happy Life dostępny jest w cenie od ok. 85 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *