News

Lekkość pełna elegancji – czyli Jabra Move Plus reaktywacja.

Obecnie na rynku znajdziemy wiele lifestylowych słuchawek, w bardzo szerokim wachlarzu cenowym. Jednakże sporo użytkowników poszukuje czegoś taniego, dobrego i eleganckiego. Dlatego też marka Jabra wychodzi tym potrzebom na przeciw i przedstawia nam słuchawki Jabra Move Plus.

Dane techniczne:

  • nauszna konstrukcja o wymiarach 172 x 146,1 x 59 mm i masie 150 gramów,
  • przetworniki o średnicy 40 mm,
  • pasmo przenoszenia: 20 – 20 000 Hz,
  • impedancja słuchawek: 29 Om,
  • czułość słuchawek: 94 dB,
  • mikrofon omnikierunkowy 4 mm,
  • pasmo przenoszenia mikrofonu: 100 – 8000 Hz, czułość 8dB,
  • transmisja bezprzewodowa Bluetooth 4.0.

Jabra move plus – opakowanie, wygląd, specyfikacje

Słuchawki otrzymujemy w kartonowym opakowaniu. W środku spodziewać się możemy słuchawek, kabla microUSB do ładowania baterii oraz kabla z dwoma końcówką minijack 3,5 jako alternatywnej formy połączenia. Sprzęt jest dostępny w wielu wariantach kolorystycznych, co jest bardzo zachęcające dla potencjalnego nabywcy. Do testu dostałam wersję czarną.

Same w sobie słuchawki są bardzo prostym konceptem. Nie składają się, nie mają aktywnej redukcji szumów, ani żadnej opcji sterowania dotykowego, czy za pomocą aplikacji mobilnych. Tak naprawdę jest to odświeżona wersja sprzed lat, która swoją prostotą, ale dobrą jakością ma zaspokoić potrzebę użytkownika w dobrej względem jakości cenie.

Słuchawki są bardzo lekkie, praktycznie nie czuć ich na głowie. Daje to duży komfort użytkowania. Przy okazji mają elegancki wygląd, więc spokojnie można tworzyć z nimi bardziej wyjściowe kreacje.

Słuchawki oddają dźwięk dobrej jakości. Jest on czysty w zakresie średnich i wysokich tonów. Dla bardziej wymagających użytkowników, lubujących się w głębokich, niskich tonach może jednak brakować basów.

Do słuchawek nie ma też dołączonego pokrowca, co jednak jest małym minusem. Czas pracy baterii też pozostawia sobie wiele do życzenia. Plusem jest jednak to, że można podłączyć je za pomocą kabla.

Czy warto kupić nową odsłonę produktu?

Jabra Move Plus to sprzęt dobrej jakości w adekwatnej do tego cenie. Słuchawki powinny zadowolić nawet bardziej wymagających użytkowników, a w dodatku swoim klasycznym i eleganckim wyglądem służyć mogą również na co dzień. Pomimo swojej prostoty, stałej konstrukcji jest to sprzęt, który z czystym sumieniem można polecić zwolennikom dbającym o stan swojego portfela, a chcącym cieszyć się dobrym sprzętem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *