News Operatorzy

Telefony Huawei Nova w sieci Play?

Operatorzy sieci komórkowych stale poszerzają swoje oferty o nowe telefony. Obserwując rynek telekomunikacyjny nie da się nie zauważyć, że sieć Play dość mocno wyróżnia się, wprowadzając najnowsze smartfony prosto z ubiegłorocznego IFA w Berlinie.

 

Ostatnio dużo mówi się o sieci Play, która dość agresywnie pokazuje, że będzie walczyć o każdego klienta. Operator intensywnie rozwija nowe usługi oferując klientów również wiele promocji, a w ostatnim czasie nawet 1 000 000 zł. Firma P4 bardzo podobną politykę prowadzi w swoich ofertach, które są bogate o ciekawe i co najważniejsze świeże na rynku urządzenia. Nie tak dawno na łamach technologicznej informowaliśmy, że Play jako pierwszy operator w Polsce wprowadził do swojej oferty smartfony chińskiej marki Xiaomi. Fioletowy gracz zaskakuje nas niemalże codziennie swoimi nowościami. Wszystko na to wskazuje, że w niedługim czasie w ofercie Play pojawi się nowy bardzo ciekawy telefon, który mieliśmy okazje testować podczas targów IFA w Berlinie. Jesteście ciekawi jaki to smartfon?

fot.play.pl/telefony/huawei/huawei-nova/

Jeden z naszych redaktorów dostrzegł na stronie operatora zakładkę z nowym smartfonem Huawei Nova. Nie mamy pewności, czy telefon ukarze się w szeregach oferty sieci Play. Zakładka na stronie wygląda na taką w trakcie „budowy” i umieszczenia telefonu gotowego do sprzedaży. Trudno powiedzieć, czy tego typu działanie jest błędem technicznym, czy jest to faktycznie przygotowanie do ukazania nowej linii chińskich smartfonów od firmy Huawei w ofercie Play. Z całą pewnością dowiemy się tego w niedługim czasie.

Źródło: Play

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *