News Telefony

Huawei P8 Max w bardzo atrakcyjnej cenie!

Doskonałe oferty czas zacząć. Właśnie wczoraj na stronie internetowej sklepu Sferi pojawił się Huawei P8 Max w niezwykle zaskakującej cenie, która może zaskoczyć wielu klientów.

 

Początki nowego roku to świetna okazja do wyprzedaży, a co za tym idzie atrakcyjnych cen na różne produkty. Wśród takich ofert często można dostrzec „technologiczną wisienkę na torcie”, którą właśnie teraz można zakupić w sieci sklepów Sferis. Znany sprzedawca zaoferował na swojej stronie internetowej telefon Huawei P8 Max w rewelacyjnej cenie 1019 zł, która może skusić nie jednego fana marki Huawei.

Fot.sferis.pl/smartfon-huawei-p8-max-zloty

Wersja Max to z całą pewnością telefon, który może spodobać się fanom dużych ekranów. Chiński smartfon posiada bowiem ekran o przekątnej 6,8 cala oferując również ciekawe parametry, wraz z pojemną baterią 4360 mAh. Urządzenie z taką przekątną z pewnością zastąpi nam nie mały 8 calowy tablet. Czy nie warto się zastanowić nad zakupem smartfona, który dodatkowo posiada przyzwoite parametry? Porównując rynkowe ceny większej wersji flagowca P8 Max (inne sklepy 1599 złotych) z całą pewnością możemy stwierdzić, że propozycja Sferis jest jedną z lepszych. Warto się pośpieszyć, ponieważ oferta nie będzie trwała wiecznie – najprawdopodobniej do wyczerpania zapasów.

Źródło: Sferis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *