News Operatorzy

Zarejestruj numer i wygraj 1 000 000 zł z siecią Play

Rejestracje kart sim w dalszym ciągu trwają u wszystkich operatorów. Ultimatum czasowe postawione przez Ministerstwo Infrastruktury jest już na finiszu. Sieć Play wyraźnie rusza do rejestracyjnego ataku o każdego klienta oferując nagrodę w wysokości 1 000 000 zł.

 

Play dość mocno „łobuzuje” na rynku telekomunikacyjnym. Zbliżający się termin zakończenia rejestracji wszystkich kart pre-paid kończy się dokładnie za miesiąc. Z tej okazji Sieć Play przygotowała wiele ciekawych nagród, które zostaną rozlosowane wśród klientów. Jako nagroda główna wylosowany numer może wygrać nawet 1 000 000 zł. Dodatkowe nagrody to 5×100 000 zł, które wraz z nagrodą główną zostaną wylosowane podczas wielkiego finału, który odbędzie się 17 lutego.

fot.Play.pl

W celu podgrzania atmosfery operator co czwartek będzie losował przedpłacone karty Visa, o wartości 1 000 zł (250 sztuk). Operator już teraz promuje całą kampanię na swojej stronie oraz na kanale YouTube, gdzie ambasadorami całej akcji jest Filip i Zygmunt Hajzer. Losowanie rozpoczyna się 12 stycznia, a losy zbierane są od 2.01 do 8.01.

Nie ma na co czekać. Lotera #Karta Milion Warta czeka na każdego chętnego, który będzie chciał zarejestrować swój numer na kartę w Play. Widać, że operator będzie walczył o każdego klienta, który w dzisiejszych czasach jest już na „wagę złota”. Łączna pula nagród w całej kampanii wynosi 3 000 000 zł, więc jest o co grać.

Źródło: Play

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *