Gadżety News

Tap Strap – przenośna klawiatura

Producenci akcesoriów od dawna próbują zastąpić tradycyjną klawiaturę nowymi rozwiązaniami. Denerwują Cię gabaryty zwykłej klawiatury? A może masz dość tego jak często ulegają awarii? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Większość dotychczasowych urządzeń, które miały zastąpić tradycyjną klawiaturę, dalej znacznie odbiegały od ideału. Producenci proponowali klawiatury laserowe, które wyświetlały klawisze na powierzchni stołu, ale w innych warunkach nie gwarantowało to poprawnego działania. Tap Strap pozwoli Ci pisać praktycznie na każdej powierzchni. Na pierwszy rzut oka urządzenie przypomina kastet. Jest to nakładka na jedną lub obie dłonie, która dzięki wbudowanym sensorom może kontrolować ruch naszych palców, a następnie zmienia je na litery lub cyfry. Urządzenie z komputerem łączy się drogą radiową. Aby opanować do perfekcji obsługę urządzenia, z pewnością przyda nam się trening.

Każdy znak to inne ułożenie palców, więc musimy zapamiętać wszystkie możliwe kombinacje. Zapraszamy do obejrzenia filmu, który dokładnie pokazuje działanie klawiatury.

Tap Strap będzie bardzo przydatne do zestawów VR, oraz zapewni nam większą prywatność. Urządzenie do sprzedaży trafi jeszcze w tym roku, a jego cena wyniesie 119 dolarów.

Źródło: ubergizmo.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *