Aplikacje News Rozrywka

Szykuje się nowa część GTA

Wielu miłośników GTA ucieszy się po przeczytaniu tej wiadomości. Ruszyły prace nad nową częścią kultowej gry. Co prawda czas jej realizacji zajmie dość sporo czasu, jednak na doskonałe wyniki warto poczekać. Najnowsze doniesienia sugerują, że na nową odsłonę gry od Rockstara poczekamy trzy lub cztery lata.
 
Może wydawać się, że to ogromny okres czasu. Jednak nie dziwi nas to, że producentowi nie spieszy się szczególnie nad szybkim wypuszczeniem nowej gry z serii Grand Theft Auto. GTA V bardzo dobrze prosperuje na rynku często prześcigając w niektórych notowaniach najnowsze tytuły. Warto zwrócić uwagę, że Grand Theft Auto V sprzedało się już w ponad 90 milionowym nakładzie.
 
Informacje na temat najnowszej części udostępniła redakcja The Know, która wydaje się być wiarygodna, ze względu na to, że ma na swoim koncie już kilka potwierdzonych plotek np. o Dark Souls 3. Według informatorów prace nad szóstą edycją już ruszyły, chociaż są dopiero na wstępnym etapie przygotowań. Premiery gry nie należy spodziewać się prędzej, niż po 2021 roku. Jednak może oznaczać to, że będzie ona obsługiwana również przez przyszłe generacje konsol.
 
Przeciekło też kilka szczegółów gdzie ma dziać się akcja – obsadzona ma być w Miami lub Vice City. Gracz będzie miał możliwość przemieszania się po USA oraz Ameryce Południowej w ramach poszczególnych misji. Mówi się również o tym, że w przyszłej serii pierwszy raz zagramy żeńskim bohaterem.
 
Źródło: youtube.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *