Aktualizacje News

Szybsze aktualizowanie Windows 10

Microsoft ma bardzo dobrą wiadomość dla posiadaczy Windows 10. Poinformował niedawno, że zespół odpowiedzialny za rozwój najnowszych okienek zaczęło prace odnośnie szybkości systemowych aktualizacji. Nadchodzące poprawki mają w znaczny sposób skrócić   czas instalacji pakietów oprogramowania, które użytkownicy będą otrzymywać. Czy na pewno będzie to takie udogodnienie dla miłośników Microsoft’u?
 
Wszystko zaczęło się od tego, że jeden z posiadaczy Windows’a 10 zapytał Donnę Sarkar na Twitterze, czy czas instalacji aktualizacji systemowych zostanie skrócony z ponad 3 godzin do mniej niż jednej godziny. Jest to kolosalna i wręcz absurdalna różnica, jednak Donna  odpowiedziała pozytywnie.
 
Okazuje się, że zespół Microsoft’u pracują już nad tą poprawką. Szczerze rzecz biorąc byłoby to bardzo duże usprawnienie całego procesu aktualizacyjnego. Nie wspominając już o wygodzie użytkowania. Ciężko jednak stwierdzić czy czas zostanie aż tak bardzo skrócony, jednak jest nadzieja.
 
Niestety na ten moment nie zostały podane szczegółowe wytyczne dotyczące tego, kiedy owa poprawka miałaby się pojawić. Można podejrzewać, że raczej nie nastąpi to wraz z premierą pakietu Spring Creators Update, który ma ukazać się wiosną tego roku. Bardzo prawdopodobny wydaje się termin na przełomie jesieni.
 
Jesteśmy bardzo ciekawi jak będą wyglądały te poprawki. Czy faktycznie czas skróci się aż tak znacząco? Wiadomo – słowa, a czyny. Nie zostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość oraz być dobrej myśli.
 
Źródło: twitter.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *