News Operatorzy Telefony

Razer Phone w końcu trafia do Polski, ale na razie tylko w ofercie operatora Play

Razer Phone miał premierę na początku listopada ubiegłego roku. Po kilku miesiącach oczekiwania przedsprzedaż tego urządzenia przeznaczonego dla fanów gier udostępnił operator Play. Realizacja zamówień ma odbywać się na początku marca, a dostępność Razer Phone Play odziedziczył na wyłączność – ale wszystko do czasu.
 
Smartfon w naszym kraju wyceniono na 3199 złotych. Nabyć go możemy w ofercie Play decydując się na Stan Nielimitowany. Razer Phone jest o tyle ciekawy, że stworzono go z myślą o grach. Specyfikacja telefonu zachwyca mocą – Snapdragon 835 we współpracy z 8 GB pamięci operacyjnej RAM naprawdę daje ogromną wydajność. Za wyświetlanie obrazu odpowiedzialny jest wyświetlacz UltraMotion pozwalający na odświeżanie obrazu w częstotliwości 120 Hz. Na uwagę zasługują również głośniki marki Dobly Atmos i bateria o pojemności 4000 mAh.
 

theverge.com

 
Obecnie w sklepie Google Play znajdziemy dużą ilość zgodnych tytułów z tym urządzeniem. Razer Phone wyróżnia się najwyższą, jakością wyświetlanego obrazu natomiast specyfikacją może konkurować z Samsung Galaxy S8+ czy iPhone 8 Plus.
 
Myślę, że jeszcze minie trochę czasu zanim produkt trafi do sprzedaży detalicznej i do oferty innych operatorów niemniej jednak cieszmy się, że Play umożliwia nam zdobycie gamingowego mobilnego urządzenia.
 
Źródło: play.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *