Aktualizacje News

System iOS 10 dostępny w Polsce, aktualizacje gotowe do pobrania

Po konferencji Apple wiedzieliśmy, że aktualizacja do systemu iOS 10 ruszy już niebawem. Najnowszy system miał wprowadzić sporo zmian, które według Apple spodobają się użytkownikom. Potwierdzamy, że iOS 10 jest już w Polsce, wystarczy poszukać czy aktualizacja w ustawieniach jest już dostępna.

 

Apple w trakcie konferencji poinformowało, że najnowsza aktualizacja ukaże się dopiero 13.09.2016 roku, więc wielu fanów musiało jeszcze poczekać na te najnowsze oprogramowanie. Już wczoraj uzyskaliśmy pierwsze informacje o tym, że w Polsce system jest gotowy do pobrania i można zacząć go instalować na swoich urządzeniach (iPhone 6s, 6s Plus, 6, 6 Plus, SE, 5s, 5c oraz 5). Jeden z naszych czytelników podzielił się z nami tą informacją, przesyłając nam screena, w którym jego iPhone pobiera już najnowszy system. Warto zapoznać się z zapisem, który informuje, że wersja 10 jest jedną z najbogatszych w możliwości i funkcje jaka dotychczas się ukazała.

Aktualizacja do iOS 10 / fot.użytkownik Betii
Aktualizacja do iOS 10 / fot.użytkownik Betii

Oprócz nowości jakie obiecywał Apple (na powyższym screen) nie możemy nie wspomnieć o najnowszym interfejsie, który odświeża nam codzienny obraz naszej tapety.

Aktualizacja systemu iOS 10 / fot. użytkownik Betii
Aktualizacja systemu iOS 10 / fot. użytkownik Betii

W celu zainstalowania systemu należy wejść z poziomu telefonu do „ustawienia – ogólne – uaktualnienie” albo z poziomu komputera poprzez aplikacje iTunes. Nasza redakcja radzi jednak trochę poczekać, aż spora część klientów zainstaluje ten najnowszych system i przetestuje go na własnej skórze. Tak samo jak w Androidzie, tak samo w iOS nie musimy od razu instalować nowego oprogramowania. Dzięki temu unikniecie ewentualnych problemów z systemem, który może wyjść np. z błędami. Oczywiście decyzja należy do was.

Źródło: własne / użytkownik Betii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *