Komputery News

Surface Pro 4 w zestawie z klawiaturą za 3 399 zł – najtaniej w historii!

Black Friday to prawdziwe zakupowe szaleństwo. Producenci wiedzą, że własnie wtedy wielu klientów ma okazje nie tylko poznać ich produkty, ale także zakupić je w rewelacyjnych cenach. Microsoft postanowił obniżyć cenę swojej flagowej hybrydy Surface Pro 4 do 3 399 zł, serwując klientom aż 1 750 zł rabatu.

 

Microsoft wytacza potężne działa na zbliżający się Black Friday, czyli dzień wielkiego zakupowego szaleństwa. Firma z Redmond chce skusić osoby rozglądające się za nowym komputerem, obniżając cenę swojego flagowego produktu, komputera Surface Pro 4, do bardzo niskiego poziomu. Urządzenie Surface Pro 4 w połączeniu z procesorem Intel Core m3, klawiaturą Type Cover i piórem Surface Pen będzie można kupić już za 3 399 zł, zarówno w Sklepie Microsoft, jak i sklepach partnerskich (X-Kom, Euro RTV AGD, Media Markt, Saturn i Komputronik). Promocja potrwa do 6 grudnia.

Surface Pro 4 / fot.microsoftstore.com
Surface Pro 4 / fot.microsoftstore.com

Urządzenia Surface firmy Microsoft są znane na cały świecie, jednak model Pro 4 to „maszyna”, która potrafi rozbudzić chęć pożądania u każdego maniaka technologicznego. Komputer do zadań specjalny ważący 766 gram sprawdzić się wszędzie gdzie tylko chcemy z niego skorzystać. Grubość tego urządzenia wynosi aż 8,45 mm podkreślając w ten sposób swoją pozycje na rynku. Więc jeśli Surface Pro 4 śnił wam się po nocach, ale jedyną przeszkodą w jego zakupie była cena tego komputera, to mamy dobrą wiadomość. Producent z Redmond wyszedł na przeciw swoim klientom obniżając cenę urządzenia aż do 3 399 zł. To najniższa cena w historii sprzedaży Surface Pro 4 na polskim rynku gdzie rabat sięga aż 1 750 zł.

fot.microsoftstore.com
fot.microsoftstore.com

W każdym egzemplarzu Surface 4 mamy dostępne wielozadaniowe pióro Surface Pen, które otwiera przed użytkownikiem szereg nowych możliwości. Za jego pomocą można sporządzać odręczne notatki bezpośrednio na stronach internetowych lub aplikacji OneNote. Wystarczy jedno kliknięcie końcówki pióra, aby otworzyć cyfrowy notatnik, w którym znajdzie się miejsce na wszystkie nasze zapiski. Dokładnie tak, jak na klasycznej kartce papieru. Dwa kliknięcia pióra pozwolą zrobić zrzut ekranu, a końcówka Surface Pen spełnia funkcję znaną z klasycznej gumki w ołówku: pozwala łatwo wymazać popełnione przez nas błędy. Pióro jest niezwykle precyzyjne, ponieważ rozpoznaje aż 1024 poziomy nacisku i posiada wymienne końcówki (dokupowane osobno).

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *