News Telefony

Czy iPhone 8 zadebiutuje ze szklaną obudową?

Bezprzewodowe ładowanie powoli zaczyna być standardem. Wielu producentów zdaje sobie sprawę, że jest to nowy trend, który w najbliższym czasie zdominuje rynek smartfonów. Firma Apple chcąc wprowadzić takie rozwiązanie najprawdopodobniej zastosuje szklane obudowy. Czy tak będzie w przypadku iPhone 8?

 

Apple po premierze swoich najnowszych iPhonów nie odpuszcza konkurencji ani na krok. W ostatnim czasie w sieci pojawiła się niepotwierdzona informacja, że najnowszy smartfon Apple iPhone 8 miałby otrzymać szklaną obudowę. Nikogo nie powinno dziwić, że amerykański producent próbuje podążać za trendami, które niewątpliwie narzucają nowe możliwości w mobilnych urządzeniach. Jednym z nich jest bezprzewodowe ładowanie.

Apple już od dawna próbuje zaimplementować w swoich smartfonach możliwość szybkiego ładowania, a szklane obudowy znacznie ułatwiają taki proces, niż w przypadku aluminium i metalu. Powyższa informacja po raz kolejny wyszła od jednego z analityków KGI Securities, czyli Ming Chi Kuo. Nowa technologia rozwiązałaby kwestie szybkiego ładowania, która w dzisiejszych czasach staje się coraz bardziej popularna. Niestety nie wiemy nic więcej na ten temat, a powyższa informacja to tylko niepotwierdzona plotka.

Źródło: Macrumors

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *