Elektronika Komputery News

Komputer FreePC, który zmieścisz w kieszeni od firmy MODECOM

Producenci zrobią wszystko aby pokazać swoim klientom, że to właśnie ich zaawansowana technologia jest najlepsza. Firma MODECOM postanowiła zaprezentować, że przenośny komputer może być jeszcze mniejszy niż sobie wyobrażamy. Dowodem tego jest mini komputer MODECOM FreePC.

 

Polski producent firma MODECOM postanowiła, że pokaże swoją mocną stronę. Producent pochwalił się jakiś czas temu zadziwiająco małym urządzeniem, które w dzisiejszych czasach ma służyć nam za komputer. Dokładnie tak, to nie żart. FreePC 32 GB to mieszczący się w dłoni mini komputer najnowszej generacji. Urządzenie to przypomina pendrive, bądź modem internetowy, a w środku niego zawarto wszystkie podzespoły, które będą odpowiadać za moc i wydajność prawdziwego komputera.

FreePC / fot.MODECOM
FreePC / fot.MODECOM

Nie wierzycie? Jak deklaruje producent FreePC posiada czterordzeniowy procesor Intel® Atom Bay Trail-CR Z3735F, który jest wspomagany przez 2GB pamięci RAM. Do tego wszystko dołączono zintegrowany układ graficzny Intel® HD Graphics. Nie możemy zapomnieć oczywiście zapomnieć, że sprzęt wyposażony został w system operacyjny Microsoft® Windows 10TM Home. Jestem pewien, że zastanawiacie się jak taki pendrive może zastąpić zwykłego peceta? Sądzę, że po obejrzeniu poniższego filmiku przygotowanego przez producenta wszystko będzie jasne.

Nie da się ukryć, że jest to innowacyjne urządzenie, które ułatwi nam codzienną pracę w niemalże każdym miejscu. Nie dość, że mamy komputer w takim małym „pudełeczku” to jeszcze i cena tego sprzętu z pewnością zaskakuje. Urządzenie możemy kupić w różnych popularnych sklepach za około 350 zł. Co myślicie? Czy warto kupić taki przenośny mini komputer?

Źródło: MODECOM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *