News Telefony

Średniak Google Pixel 3 na horyzoncie…

Na premierze Google Pixel 3 zaprezentowano jedynie dwa warianty nowego modelu. Wszyscy myśleliśmy, że producent zrezygnował z tańszej wersji Google Pixel 3. Dla osób, które czekały właśnie na tą wersję urządzenia mam dobrą wiadomość – zdjęcia owego modelu wyciekły do sieci wraz z specyfikacją.
 
Na pierwszy rzut oka smartfon nie powala na kolana. Na zdjęciach widzimy szeroką ramkę u dołu i na górze bryły, pojedynczy obiektyw aparatu fotograficznego czy najprostszy czytnik linii papilarnych. Ale idąc tropem Google Pixel 3 wiemy, że efekt ,,wow” musi być ukryty gdzieś głębiej… I tak jest również w tym przypadku. Na pokładzie znajdziemy spektakularny procesor Qualcomm Snapdragon 710 oraz coś, co obecnie bywa już ,,luksusem”, czyli wejście słuchawkowe 3,5 mm. Ponad to znajdziemy 4 GB pamięci RAM oraz 32 GB miejsca na dane użytkownika. Urządzenie będzie zasilane akumulatorem o pojemności 2,915 mAh, a obraz zostanie wyświetlony na wyświetlaczy IPS LCD pracującego w rozdzielczości 2220 x 1080 px o przekątnej 5,5 cala. Na tyle znajdziemy aparat fotograficzny o rozdzielczości 12 MP, a z przodu kamerka do wykonywania selfie o rozdzielczości 8 MP. Całość pracuje pod kontrolą Androida 9.0 Pie.
 

komorkomania.pl

 
Nadal jednak nie wiadomo na ile ten model zostanie wyceniony. Jednak już dziś wiadomo, że nowy średniak Google Pixel 3 może stać się ciekawą propozycją dla wszystkich, którym znudziły się kopie iPhone’a X.
 
Źródło: androidcentral.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *