Internet News

Facebook wprowadzi Watch Videos Together

Ludzie, którzy lubią podglądać kod źródłowy w ostatnim czasie zobaczyli, że Mark Zuckerberg planuje wprowadzić do Messengera nową funkcję pod nazwą ,,Watch Videos Together”.
 
Nowy plug-in pozwala na synchronizację wyświetlania video, które zostało wysłane na czacie grupowym. Ta funkcja może okazać się niezłą rewolucją i jestem przekonany, że w dość szybkim czasie zyska na popularności.
 
Pierwsze przesłanki o nowej funkcji pojawiły się na zrzutach ekranu udostępnionych na portalu społecznościowych Twitter. W kodzie możemy znaleźć fragment kodu, wskazujący na to, że wszyscy użytkownicy znajdujący się w danym czacie mogą zobaczyć, kto ogląda wrzucone video. Jak więc możemy się domyślać funkcja ,,Watch Videos Together” daje możliwość wspólnego oglądania oraz dyskusji w czasie rzeczywistym.
 
Mark Zuckenberg oczywiście nie potwierdził informacji o nowej funkcji jednak wskazuje na to, że każda nowa zmiana wprowadzana do Messengera musi zostać najpierw przetestowana. W tym konkretnym przypadku jest to dopiero etap testów wewnętrznych, a kiedy nowy plug-in zostanie oddany do użytku – tego nie wiadomo.
 
Źródło: techcrunch.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *