Aktualizacje News

Spóźniona premiera Samsunga Galaxy Note 7 w Malezji i aktualizacja Androida 7

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 7 na niektórych rynkach może być trochę opóźniona. Zakupione smartfony będą też musiały również poczekać na najnowszego Androida Nougat 7, który pojawi się na przełomie października lub listopada.

 

O tym, że najnowszy model Samsunga z rodziny Note 7 stał się hitem nie trzeba nikogo przekonywać, a zwłaszcza samego producenta. Firma nie spodziewała się tak ogromnego zainteresowania swoim smartfonem na całym świecie. Zaskakujący hit, jaki miał swoją globalną premierę 2 sierpnia może mieć problemy z przedsprzedażą w niektórych krajach. Właśnie takich problemów doświadczą mieszkańcy Malezji, ponieważ tamtejszy oddział Samsunga ogłosił, że musi przełożyć oficjalną datę przedsprzedaży na wrzesień. Na razie pewne jest jedynie to, że zamówienia przedsprzedażowe złożone w dniach 8-10 sierpnia, zostaną zrealizowane o czasie. Kto jednak zamówi smartfona później, będzie musiał poczekać nieco dłużej.

fot.appki.com.pl
fot.appki.com.pl

Kolejnym zaskoczeniem ze strony Note 7 jest aktualizacja telefonu do systemu Nougat 7, która będzie miała miejsce już za 2-3 miesiące. Wielu klientów było przekonanych, że najnowszy smartfon będzie dostępny z najnowszym systemem, ale na to musimy jeszcze trochę poczekać co potwierdził dyrektor Samsung Mobile Koh Dong-jin Galaxy Note 7 dostanie Androida 7.0. Z całą pewnością jest to ta dobra wiadomość dla wszystkich potencjalnych klientów.

Źródło: soyacincau.com, Gsmarena.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *