News Telefony

Już niedługo zobaczymy nowe Nexusy od HTC

Nexusy Marlin i Sailfish ujawniają się na dokumentacji urzędowej. HTC złożyło specjalne wnioski i dokumenty do Federalnej Komisji Łączności. Wszystko wskazuje na to, że termin ich premiery jest już bliski.

 

Po kwietniowej premierze HTC 10 firma skupia się nie tylko na promocji swojego najnowszego flagowca, ale również nad ważnym zleceniem od Google. Tajwańczycy już od dłuższego czasu przygotowują dwa nowe telefony z linii Nexus zwane Marlin i Sailfish. Z przecieków na benchmarkach dowiadujemy się, że oba smartfony będą należeć do grupy urządzeń high-end. Przewidywana specyfikacja będzie opierać się na układzie Qualcomm Snapdragon 820/821 ze wsparciem 4 GB RAM oraz ekranem o rozdzielczości 1920 x 1080 albo 2560 x 1440 pikseli.

HTC-Nexus-Marlin-Sailfish-3D-render-11

Nie ma wątpliwości, że takie smartfony istnieją, ponieważ HTC złożyło oficjalne dokumenty do Federalnej Komisji Łączności potwierdzając w ten sposób zlecenia od firmy Google. Oprócz przecieków drobnej ilości specyfikacji nie wiemy nic więcej, nie wiem tego co interesuje najbardziej wszystkich fanów nowych technologii, czyli oficjalnej daty premiery Marlin i Sailfish. Jedną z podejrzewanych dat są najbliższe targi IFA 2016 w Berlinie w dniach 2-7 września. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne wieści od firmy Google albo HTC.

Źródło: Ubergizmo.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *