News Telefony

Samsung Galaxy Note 7 i polska przedsprzedaż od 16 sierpnia

Samsung Galaxy Note 7 oficjalnie zawitał do Polski. Jego przedsprzedaż rozpocznie się 16 sierpnia. Jedno wiemy na pewno, tanio nie będzie.

 

Dla tych, którzy bali się, że najnowszy flagowiec Samsung Galaxy Note 7 nie zadebiutuje w Polsce mamy dobrą wiadomość. Producent oficjalnie potwierdził rozpoczynającą się przedsprzedaż w Polsce, która zacznie się od 16 sierpnia i będzie trwać aż do 30 tego roku. Klienci, którzy zakupią urządzenie w przedsprzedaży otrzymają w gratisie najnowszy model gogli do wirtualnej rzeczywistości Samsung Gear VR2, w kolorze czarnym. Wygląda na to, że tradycją staje się też pakiet usług GUARD, w skład których wchodzi m.in. ubezpieczenie wyświetlacza na wypadek uszkodzenia oraz przedłużenie umowy gwarancyjnej z dwóch do trzech lat. Guarda klienci otrzymają jako dodatek i to nie tylko w przedsprzedaży. Oficjalna sprzedaż w sklepach rozpocznie się 16 września.

Gogle VR

Niestety wygląda na to, że to koniec dobrych wiadomości. Z informacji prasowej dowiadujemy się również, że model Samsung Galaxy Note 7 ciesząc się ogromną sprzedażą na świecie będzie miał ograniczoną dostępność sztuk i kolorów. Flagowy model będzie dostępny w trzech kolorach: Onyx Black, Titanium Silver oraz Blue Coral (kolor Blue Coral dostępny u wybranych partnerów) i wygląda na to, że nie zobaczymy koloru złotego. Sugerowana przez polskich sprzedawców cena detaliczna to 3799.99 złotych. Z jednej strony jest naprawdę drogo, a z drugiej strony trzeba się spieszyć, bo nie wiadomo czy dla wszystkich wystarczy z racji ograniczonej ilości sztuk w naszym kraju.

Źródło: Samsung

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *