News Telefony

Alcatel Pop 4 trafia do sieci Play

Alcatel Pop 4 to niskobudżetowy telefon, który z całą pewnością przyjmie się w Polsce. Od wczoraj dostępny jest w sieci Play gdzie czeka na nowych i tych już aktualnych klientów.

 

Alcatel Pop 4 właśnie zawitał do Polski, a właściwie do operatorów. Firma Play przedstawiła ten model w swoich ofertach. Urządzenie z pewnością zainteresuje klientów, którzy nie mają dużych wymagań co do sprzętu. W Polsce często jako klienci wybieramy tańsze urządzenia, a to wszystko ze względu na cenę. Przeglądając cennik poszczególnych ofert operatora możemy zauważyć, że telefon będzie dostępny od 1 zł co z pewnością ucieszy wielu klientów. Za nim jednak pójdziemy do operatora po tego Alcatela warto dowiedzieć się o nim czegoś więcej.

Model Pop 4 jak większość smartfonów posiada wyświetlacz 5 cali o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Nie jest to rewelacyjna rozdzielczość jednak nie możemy też oczekiwać od tego modelu za dużo, ponieważ zdecydowanie należy on do telefonów z niższej półki. Sercem urządzenia jest Qualcomm Snapdragon 210 (tani układ montowany w telefonach nawet poniżej 100 dolarów) i 1GB pamięci RAM. To na co warto zwrócić uwagę to fakt, że telefon posiada LTE, które dziś w Polsce za sprawą rozwoju sieci operatorskich jest coraz bardziej popularne. Urządzenie posiada 8 GB pamięci wewnętrznej i skromne wspomniane wyżej 1 GB RAM-u. Telefon posiada standardowe moduły łączności, takie jak WiFi, czy BlueTooth, a to wszystko zasilane jest skromnym akumulatorem 2500 mAh. Całe urządzenie pracuje na Androidzie Marshmallow. Najnowszą informacją pochwalił się Marcin Gruszka, rzecznik prasowy firmy Play.

Źródło: BlogPlay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *