Ciekawostki News

Sports Direct zastępuje GoSport w BlueCity

Sklepy GoSport w Polsce to już przeszłość. W grudniu 2022 roku zakończyła się sprzedaż sportowej marki. Do świecących pustkami galerii po sklepach GoSport powoli wprowadzają się nowe firmy o takim samym profilu. Lukę na rynku dostrzegła firma Sports Direct, która już niedługo poszerzy swoją sieć sprzedaży. Na horyzoncie jest nowy sklep w galerii BlueCity. 

I chociaż nie posiadamy oficjalnej informacji wskazującej na takie działanie to nie sposób przejść obojętnie obok pustej powierzchni po dawnym sklepie GoSport. Została dość szybko wykorzystana. Zajmie ją firma Sports Direct, która wprowadzi tam swój sklep w całkiem niedługim czasie.

Sports Direct otwiera się w centrum handlowym Blue City

Działania angielskiej firmy opierają się na poszerzeniu sprzedaży. Pustka po francuskich sklepach daje im wiele możliwości. Ulokowanie nowych sklepów w galeriach handlowych to ogromna sprzedaż. Jest to kwestia czasu, kiedy firma zacznie rozwijać kolejne punkty w różnych galeriach (kto wie, może nie tylko warszawskich).

Sports Direct Centrum Handlowe BlueCity

Obecnie otwarcie nowego punktu padło na centrum handlowe BlueCity w dawnej powierzchni po sklepie GoSport. Obecnie na miejscu trwają prace remontowe, a w międzyczasie sportowa firma poszukuje nowych pracowników do sklepu w BlueCity. W Internecie dostępne są już oferty pracy na różne stanowiska. Wykorzystanie pustki po sporym graczu to idealny moment na wzrost sprzedaży oraz rozwój swojej marki. Sports Direct BlueCity może być tego idealnym przykładem. Z pewnością już niedługo poznamy nowe decyzje angielskiego gracza, który za „grosze” przejął majątek po marce GoSport. Warto zauważyć, że angielska firma nie przejęła wszystkich punktów po GoSport. Przykładem jest galeria Mokotów, gdzie po francuskim sklepie powstał inny sportowy konkurent, czyli firma InterSport.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *