News Telefony

Sony zaprasza na MWC 2017 w Barcelonie

Już za nie cały miesiąc będziemy świadkami technologicznego raju w Barcelonie. Targi MWC 2017 zrzeszają największych gigantów elektroniki. Czas na pierwsze zapowiedzi i oficjalne zaproszenia.

 

Premiera tegorocznych targów MWC w Barcelonie coraz bliżej. Z tej okazji wielu producentów rozsyła już zaproszenia do przedstawicieli mediów oraz wszystkich swoich użytkowników. Sony zaplanowało konferencję prasową na 27 lutego 2017 roku o godzinie 8:30 naszego czasu. Niestety na zaproszeniu nie otrzymaliśmy dodatkowych informacji, które mogłyby wskazywać czego dokładnie możemy się spodziewać.

 

Nieoficjalnie mówi się o nowych smartfonach z rodziny Xperia X z roku 2017. Obserwując teraz trendy rynkowe możemy spokojnie nazwać je drugą generacją. Oczywiście są to jedynie spekulacje, które możemy opierać na domysłach. MWC 2017 w Barcelonie to jedne z największych targów na świecie. Jest to idealne miejsce do promocji swoich produktów i jak to ujmuje Sony na swoim zaproszeniu „najnowszych rozwiązań” w świecie technologii.

Źródło: tech.firstpost.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *