News Telefony

Będzie nowy Note. Informacja potwierdzona przez Samsunga

Samsung jako jeden z największych liderów technologii, często zaskakuje nas innowacjami. Tym razem zaskoczył nas swoją decyzją. Oficjalna informacja pochodząca od przedstawiciela Samsunga potwierdza, że rodzina smartfonów Galaxy Note pojawi się na rynku w jeszcze lepszym i bezpieczniejszym wydaniu.

 

Wszystko na to wskazuje, że kres wybuchających smartfonów dobiegł końca, gdyż od dłuższego czasu nie słyszymy o poważnych problemach tego pokroju. Również Samsung na specjalnej konferencji poświęconej Galaxy Note 7 dokładnie wyjaśnił co było powodem takich wybuchowych problemów. Szereg specjalistów potwierdza, że powodem była sama bateria, która została źle zaprojektowana i wykonana. Nie jest to nowość, ale przynajmniej mamy jasne stanowisko koreańskiego giganta w tej sprawie. Jest też dobra wiadomość, która może ucieszyć wielu fanów urządzeń Note. Wbrew wcześniejszym plotkom producent nie zamierza uśmiercać całej rodziny biznesowych phabletów Note. Informacja jest wiarygodna, ponieważ pochodzi od J. Koha, szefa oddziału smarfonów firmy Samsung, przekazana za pośrednictwem portalu CENT. Galaxy Note 8 został potwierdzony przez przedstawiciela firmy Samsung, który zaznaczył, że telefon będzie lepszy niż poprzednicy i o wiele bardziej bezpieczniejszy.

Ładowanie Galaxy Note 7

Wybuchające Note 7 pokazało się nie tylko z tej złej strony. W trakcie procesu globalnych zwrotów, Samsung długo nie mógł się doprosić u swoich klientów, aby oddali niebezpiecznego smartfona. Świadomi użytkownicy nie chcą zwracać Galaxy Note 7 (proces zwrotów jeszcze trwa), którego jedynym minusem i błędem była bateria oraz jej produkcja. Cóż, nie myli się ten, co nic nie robi.

Test baterii Note 7

Podczas wczorajszej konferencji Samsung poinformował, że wdraża także 8 stopniowe procedury testowe, które będą dotyczyć głównie baterii. Z tego również powodu, co po części jest zrozumiałe najnowszy komercyjny flagowiec Galaxy S8 nie zostanie zaprezentowany na najbliższych targach MWC 2017 w Barcelonie. Zobaczymy go dopiero w kwietniu. Widać, że Samsung wyciągnął wnioski z tej „wybuchowej lekcji” jaką okazał się Note 7.

Źródło: CNET

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *