News Telefony

Sony Xperia XZ zaskakuje na Tajwanie

Sony przez dłuższy czas boryka się z różnymi problemami finansowymi. Powodem tego są oczywiście smartfony i dział mobilny, który nie przynosi wielkich zysków. Już dziś producent ma powody do świętowania, ponieważ na tajwańskim rynku zapaliło się światełko w tunelu w postaci dobrej sprzedaży Xperia XZ.

 

Na pewno słyszeliście o smartfonie Sony Xperia XZ? Jeśli nie to z cała pewnością teraz o nim usłyszycie. Tegoroczny flagowiec z nowej rodziny X, który swoją premierę miał na targach IFA 2016 w Berlinie zyskuje sympatie tajwańskich klientów. Jak donosi nam xperiablog japoński telefon na rynku tajwańskim wyprzedał się w 45 minut. Specjalnie premiowane urządzenie z różnymi gratisami zaskoczyło nawet samego producenta. Już teraz możemy się zastanawiać, czy telefon jest tak dobrze wykonany, czy też stacja dokująca DK60, skórzany case oraz USB-Connector w gratisie były świetną przynętą? Wydaje mi się, że tutaj zdania mogą być podzielone.

fot. Technologiczna
fot. Technologiczna

W tym miejscu warto podkreślić, że również w Polsce mamy dołączony do zestawu gratis w postaci słuchawek MDR XB950BT o łącznej wartości około 749 zł. Z pewnością jest to bardzo kuszące, jednak czy zakup smartfona ze względu na gratisowe akcesorium ma sens? Według mnie nie.

Źródło: Xperiablog.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *