Gadżety MWC 2018 News Rozrywka

Sony Xperia Ear Duo – słuchawki dla aktywnych, które nie trafią do Polski

Targi MWC w Barcelonie to nie tylko wydarzenie, podczas którego prezentuje się smartfony, tablety czy komputery. Producent Sony przedstawił Xperia Ear Duo – zestaw słuchawkowy wykonany w technologii Dual Listening.
 
Zastosowana technologia Dual Listening oznacza, że słuchawki pozwalają jednocześnie słuchać muzyki i prowadzić rozmowę, ponieważ nie izolują nas od dźwięków z zewnątrz. Z pewnością nie zachwycą one fanów muzyki, ale zadowolą biegaczy, czy osoby, które wyczynowo jeżdżą na rowerze. Urządzenie współpracuje zarówno z asystentem głosowym Siri od Apple jak i z Google Assistant zaimplementowanym w Androidzie.
 

www.macrumors.com

 
Xperia Ear Duo reaguje również na obsługę poprzez gesty. Pozwala to np. na odbieranie czy odrzucanie połączeń głosowych poprzez odpowiednie kiwnięcie głową. Wbudowany akumulator pozwala na 4 godziny odsłuchu, a specjalne etui służące do ładowania słuchawek pełni również funkcję power banku.
 
Sony wycenił urządzenie na 280 dolarów, ale niestety w swoich planach wprowadzenia Xperia Ear Duo na rynek konsumencki producent nie ujął Polski.
 
Źródło: sonymobile.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *