AGD Elektronika News

SodaStream – niebanalny element każdej kuchni i przyjęcia w plenerze!

Sprzęty AGD zadziwiają nas coraz bardziej. Oprócz lodówek, które są wielofunkcyjne, czy innych urządzeń kuchenny czas na coś zupełnie nowego, coś co niektórym z Was przypomni czasy dzieciństwa, a innym uliczny handel wodą gazowaną prosto z separatora. Czas na ekspresy SodaStream.

 
Technologia zadziwia nas dzisiaj w niemalże każdym miejscu: kuchnia, motoryzacja, telefonia, to tylko nieliczne miejsca gdzie nowe projekty i pomysły znajdą swoje zastosowanie. Dziś już tylko sięgamy pamięcią do czasów PRL, ale pewne elementy i design cały czas powracają. Przykładem tego w połączeniu z nową technologią są nowoczesne ekspresy SodaStream.

Dla tych z Was co pamiętają saturatory produkujące gazowaną wodę z pewnością SodaStream będzie powrotem do miłych wspomnień. Firma SodaStream wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu klientów przedstawia nam szeroką ofertę swoich produktów, czyli ekspresów do wody gazowanej, które w naszej kuchni (i nie tylko) pozwolą się cieszyć z orzeźwiających napojów gazowanych. Już teraz sami będziemy mogli zamienić zwykłą wodę w świeżą i gazowaną o preferowanym poziomie nagazowania.

Jak możemy przeczytać na stronie producenta, jeden z modeli o nazwie Source został zaprojektowany przez światowej klasy projektanta Yves’a Behar, który współpracował już takimi markami jak: PUMA, General Electric, Swarovski, Samsung i Prada.

fot.SodaStream.pl

Jest to produkt premium jeśli chodzi o wybór ekspresów marki SodaStream i kosztuje około 500 zł. W ofercie producenta mamy również drug, tańszy w cenie około 300 zł model Jet, który działa bez zasilania, co pozwoli nam również zabrać go na wakacje.

Źródło: Własne, Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *