Elektronika IFA IFA 2017 Informacje Prasowe News

IFA 2017: ARCHOS rozszerza ofertę pojazdów elektrycznych. Trzy nowości na IFA 2017

ARCHOS, francuski producent urządzeń mobilnych, zaprezentuje nam tegorocznych targach IFA 2017 w Berlinie trzy nowe pojazdy elektryczne z serii Urban Mobility. Listę otwiera wyposażony w większe koła hoverboard nowej generacji. W ofercie znajdą się również dedykowane dla młodzieży elektryczne: hulajnoga i deskorolka.

 

ARCHOS Hoverboard XL

Nowość w ofercie elektrycznych pojazdów ARCHOS – sprytny Hoverboard XL z kołami o większej średnicy, umożliwiającymi komfortowe poruszanie się po nie zawsze idealnie utrzymanych miejskich chodnikach. Dzięki udźwigowi do 120 kg i maksymalnej prędkości 12 km/h, pojazd świetnie sprawdzi się jako indywidualny środek transportu na krótkich dystansach.

fot.prasowe

Wyposażony w żyroskop oraz bezprzewodowe głośniki, może być równie dobrze narzędziem jak i służyć do rozrywki. Dwa silniki o mocy 250 W zapewniają dobrą mobilność i możliwości manewru nawet w trudniejszym terenie. Na jednym ładowaniu pojazd może pokonać dystans do 15 km. Cena sugerowana ARCHOS Hoverboard XL to 1 199 PLN.

ARCHOS Bolt Junior

Ten mniejszy i lżejszy wariant zaprezentowanej w tym roku hulajnogi ARCHOS Bolt, stworzony został z myślą o dzieciach w wieku szkolnym oraz młodzieży. Hulajnoga Bolt Junior ma podwójny system hamowania – dodatkowo wspomagany silnikiem elektrycznym oraz kolumnę kierownicy z regulowaną wysokością.

fot.prasowe

Urządzenie waży zaledwie 6,5 kg, osiąga prędkość 14 km/h i na jednym ładowaniu może pokonać dystans od 5 do 7 km. Jego udźwig maksymalny to 80 kg. Hulajnoga ARCHOS Bolt Junior będzie kosztować 899 PLN.

ARCHOS SK8

Najprawdziwsza deskorolka w klasycznym stylu, wykonana z drzewa klonowego i… wspomagana dodatkowo elektrycznym silnikiem o mocy 150 W. Pojazd waży 6,5 kg i sam może udźwignąć do 80 kg, a jego długość wynosi 75 cm.. Maksymalna prędkość osiągana przez ARCHOS K8 to 15 km/h.

fot.prasowe

Moc silnika przenoszona jest na tylną oś deskorolki, a do sterowania nią służy bezprzewodowy pilot trzymany w dłoni. ARCHOS SK8 pokona na jednym ładowaniu od 5 do 10 km. Deskorolka ARCHOS SK8 dostępna będzie w sugerowanej cenie 749 PLN.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *