News Telefony

Smartfony z rodziny Moto G7 oficjalnie zaprezentowane

Przedstawiamy najbardziej wydajne, najinteligentniejsze i najbardziej wciągające urządzenia w historii rodziny telefonów moto g.

 

Od 2013 roku, kiedy rodzina moto g wyznaczyła nowe standardy na rynku smartfonów, konsumenci coraz chętniej poszukują telefonów klasy premium w przystępnej cenie. W kolejnych generacjach produktów spełniamy nasze główne zobowiązanie wobec użytkowników – oferujemy telefony z funkcjami najwyższej klasy bez żadnych kompromisów w obszarach jakości, opłacalności oraz niezawodności. Ze względu na różne cechy konsumentów odmienne są także ich potrzeby dotyczące smartfonów. Nowa seria moto g7 udostępnia funkcje, które są najważniejsze z perspektywy konkretnego użytkownika.

Moto G7 Black / fot.prasowe

Chcąc spełnić oczekiwania użytkowników, Motorola wprowadza cztery wersje swojego bestsellerowego smartfonu — z lepszymi aparatami, dłuższym czasem działania baterii, szybszym przetwarzaniem i powiększonymi wyświetlaczami.


Moto g7 plus: Najlepsza jakość obrazu

Nowa moto g7 plus powstała, aby umożliwić robienie najlepszych zdjęć i dotrzymywać kroku dynamicznemu trybowi życia – dlatego wyróżnia się przodującymi w tej klasie technologiami fotograficznymi i dużą szybkością reakcji. Niewielki ruch czy słabe warunki oświetleniowe nie są problemem dla systemu dwóch aparatów 16 MP i 5 MP z optyczną stabilizacją obrazu. Ponadto nowe oprogramowanie aparatu i sztuczna inteligencja ułatwiają fotografowanie na profesjonalnym poziomie dzięki takim fantastycznym funkcjom jak inteligentna kompozycja i automatyczne robienie zdjęć po wykryciu uśmiechu.

Moto G7 Plus Deep Indigo / fot.prasowe

Użytkownik ma pewność, że nie umknie mu jakiekolwiek wspaniałe ujęcie, a także otrzymuje do dyspozycji pojemną baterię z najszybszą ładowarką w rodzinie moto g – TurboPower 27W, która zapewnia 12 godzin działania po zaledwie 15 minutach ładowania. W połączeniu z procesorem Snapdragon™ 636 jest to najszybsza moto g w historii. Zastosowany w smartfonie nowy ultrapanoramiczny wyświetlacz Max Vision 6,2” o rozdzielczości Full HD+ oferuje realistyczne wrażenia, których elementem jest także krystalicznie czysty dźwięk emitowany przez głośniki stereo z technologią Dolby AudioTM.

Moto g7: Zobacz. Uwiecznij. Pokaż w swoim stylu

Nowa moto g7 znacznie ułatwia rejestrowanie, tworzenie i udostępnianie ciekawych materiałów. Ultrapanoramiczny wyświetlacz Full HD+ Max Vision o przekątnej 6,2” ożywia filmy i zdjęcia. System dwóch aparatów 12 MP i 5 MP udostępnia efekt rozmycia, kolor spotowy, funkcję automatycznego robienia zdjęć po wykryciu uśmiechu i Google LensTM, wyzwalając kreatywność i ułatwiając interakcję z otoczeniem.

Moto G7 Black / fot.prasowe

Moto g7 jest o 50% szybsza od modelu poprzedniej generacji i umożliwia nawet najbardziej intensywne tworzenie materiałów dzięki dynamicznej platformie Snapdragon™ 632. Ładowarka TurboPower i bateria działająca cały dzień sprawdzą się nawet podczas najdłuższych sesji kreatywnych. Odświeżone wzornictwo z profilowanym szkłem Gorilla Glass sprawia, że wygląd tego smartfonu dorównuje jego wydajności.

 

Moto g7 power: Ogromna pojemność baterii. Rozrywka bez ograniczeń

Moto g7 power to nowy model w rodzinie moto g, który powstał jako odpowiedź na główny problem użytkowników smartfonów: czas działania baterii. Wyposażyliśmy moto g7 power w baterię o przodującej w branży pojemności 5000 mAh, umożliwiającą pracę i rozrywkę przez 60 godzin (2,5 doby) po jednym naładowaniu.

Moto G7 Power / fot.prasowe

Gdy telefon potrzebuje zastrzyku energii, ładowarka TurboPowerTM zapewni wiele godzin działania po zaledwie kilkunastu minutach ładowania, pozwalając na szybki powrót do ulubionych zajęć. Na zachwycającym ultrapanoramicznym wyświetlaczu HD+ Max Vision o przekątnej 6,2” można wykorzystać ogromną pojemność baterii do oglądania ulubionych filmów i grania w gry. Moto g7 power jest wyposażona w wydajną platformę Snapdragon™ 632, która szybko reaguje na każdą czynność użytkownika.

 

Moto g7 play: Kompaktowa konstrukcja. Potężna wydajność.

Pozory mylą — mimo swoich niewielkich wymiarów moto g7 play to urządzenie, z którym można zapomnieć o spowolnieniach. Za sprawą platformy Snapdragon™ 632, moto g7 play jest o 60% szybsza od modelu poprzedniej generacji. Jej kompaktowa konstrukcja obejmuje ultrapanoramiczny wyświetlacz HD+ Max Vision o przekątnej 5,7” i proporcjach 19:9, który umożliwia szybki dostęp do multimedialnej rozrywki.

Moto G7 Play Fine Gold / fot.prasowe

A jeśli stanie się coś wyjątkowego, uwiecznienie tej chwili ułatwi aparat główny o rozdzielczości 13 MP z autofocusem z detekcją fazy PDAF i zerowym opóźnieniem migawki, aby w mgnieniu oka ustawić ostrość na fotografowanym obiekcie.

Wyjątkowe Moto Ulepszenia

Smartfony moto g najnowszej generacji są wyposażone w wyjątkowe Moto Ulepszenia, które ułatwiają i uprzyjemniają korzystanie z telefonu. Nowo zaprojektowana funkcja nawigacji jednym przyciskiem (One Button Nav) zastępuje przyciski nawigacyjne jednym prostym paskiem ekranowym. Jej połączenie z systemem AndroidTM 9.0 Pie sprawia, że każde przeciągnięcie, stuknięcie i przytrzymanie działa jeszcze lepiej. Ponadto udoskonalono funkcję robienia zrzutów ekranu trzema palcami, dzięki czemu od teraz wykonywane zrzuty mogą przekraczać długość ekranu oraz umożliwiają natychmiastową edycję grafiki. W połączeniu z ulubionymi Akcjami gestów Moto, takimi jak szybkie rejestrowanie, latarka i uważny ekran, korzystanie ze smartfonu jest proste jak nigdy dotąd.

 

Dostępność i ceny

Moto g7 będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019r.  w sugerowanej cenie 1199 zł.

Moto g7 plus będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019r. w sugerowanej cenie 1399 zł.

Moto g7 power będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019r. w sugerowanej cenie 899 zł.

Moto g7 play będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019r. w sugerowanej cenie 699 zł.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *