News Telefony

Jak wygląda smartfon, którego wystarczy naładować raz w miesiącu? Energizer ma odpowiedź na to pytanie

Na rynku urządzeń mobilnych mieliśmy już wiele nowości. Niektóre z nich potrafiły zaskoczyć, a inne rozczarować. Coraz więcej marek zajmuje się tworzeniem smartfonów, nawet tych marek, których branża niekoniecznie ukierunkowana jest w stronę elektroniki (telefon Pepsi Phone P1).

 

Tym razem rynek elektroniczny próbuje zdobyć firma Energizer, której profil zawodowy z pewnością znany jest wszystkim ludziom. Przedsiębiorstwo produkujące baterie i akumulatory postanowiło wykorzystać swoje możliwości pokazując światu telefon Energizer Max P18K Pop z baterią 18 000 mAh.

Energizer Max P18K Pop

Nie jest to pierwszy telefon tego producenta. Skupmy się jednak na jego cząstkowej specyfikacji, która jak podają zagraniczne portale wygląda następująco:

  • procesor MediaTek Helio P70 wspierany przez 6 GB RAM oraz 128 GB pamięci flash do dyspozycji użytkownika
  • dość głośno mówi się o bezramkowym wyświetlaczu 6,2 cala w rozdzielczości Full HD+
  • na pokładzie urządzenia znajdziemy również 16 MP oraz 2 MP w postaci wysuwanego modułu od góry. Zastosowanie bardzo podobne, jak w modelu Huawei Huawei ShotX. Jeśli chodzi o tylną kamerę, to jest ona potrójna i składa się z głównego sensora 12 MP oraz pozostałych 5 MP oraz 2 MP.

Początkowa specyfikacja zapowiada się dobrze. Widać, że Energizer zamierza walczy o nowy rynek, w którym ładowanie smartfona raz na miesiąc może być przełomowym rozwiązaniem.

Energizer Max P18K Pop

Bateria 18 000 mAh to główny atut modelu Energizer Max P18K Pop. Według producenta taki akumulator ma wystarczy na 90 godzin rozmów, 100 godzin słuchania muzyki lub dwa dni oglądania filmów. Istnieje również prawdopodobieństwo, że sprzęt może działać również jako PoawerBank, jednak o tym przekonamy się w dniu oficjalnej premiery. Warto dodać, że producent baterii cały czas rozwija swoje portfolio twierdząc, że w zanadrzu ma również inne telefony, które prawdopodobnie będziemy mogli zobaczyć podczas MWC 2019.

Źródło: Slashgear.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *