News Telefony

„Skazany na sukces” czyli Huawei P9 z 6 milionami użytkowników

O sukcesie firmy Huawei w zasadzie nie trzeba dużo mówić. Producent już dziś jest znany na całym świecie i ciągle umacnia swoją pozycje na rynku czego dowodem jest flagowy model Huawei P9, który właśnie znalazł 6 mln swoich użytkowników.

 

Firma Huawei ma kolejne powody do świętowania. Producent w bardzo szybkim tempie wskoczył na 3 miejsce wśród sprzedaży smartfonów, a teraz jak informuje nas portal GsmArena flagowy model P9 kupiło już 6 milionów zadowolonych użytkowników. Urządzenie, które chiński koncern zaprezentował światu w kwietniu wyraźnie bardzo spodobało się wielu klientom. Nic dziwnego. Musimy zwrócić uwagę, że P9 odznacza się swoim desingem i przede wszystkim specyfikacją względem ceny, bowiem możemy go kupić już za około 2400 zł co jest znacznie mniejszą ceną w porównaniu do flagowych smartfonów konkurencji.

consumer.huawei.com
consumer.huawei.com

Huawei P9 w Polsce jest bardzo popularny, a to wszystko za sprawą intensywnej reklamy i ambasadora produktu Roberta Lewandowskiego. Sam osobiście spotykam wielu znajomych własnie ze smartfonem rodziny P i gdy tylko pytam co o nim myślą, słyszę same pozytywne opinie. Producent z pewnością poczuł wiatr w żaglach pokazując, że to dopiero początek zaskakiwania klientów. Kluczem do sukcesu tego urządzenia z pewnością jest cena, która nie sięga rzędu 3 tysięcy tak jak to mamy w przypadku Samsunga Galaxy S7. Już w tym momencie zastanawiam się co Huawei zaprezentuje nam w kolejnej generacji swoich flagowych smartfonów.

Źródło: GsmArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *