IFA 2016 News

IFA 2016: WiShake – czyli douszne słuchawki od Wiko

Francuski producent Wiko w dalszym ciągu zaskakuje nas nowymi akcesoriami w swoim portfolio. Na targach IFA 2016 w Berlinie mieliśmy okazje poznać kolejne akcesorium z rodziny WiShake. Najnowsze słuchawki douszne mogą zaciekawić wszystkich klientów, w szczególności tych, którzy intensywnie uprawiają sport.

 

Jeśli jesteście przyzwyczajeni, że słuchawki douszne zawsze mają połączenie z telefonem poprzez kabel, to firma Wiko ma dla was bardzo ciekawy produkt. WiShake to kolejne akcesorium, które wyróżnia się swoją oryginalnością. Te malutkie douszne słuchawki, które mogliśmy zobaczyć na targach IFA 2016 już na wstępie rzucają się w oczy ze względu na swoje wykonanie. Producent tworząc akcesorium WiShake Wireless Eearphones zastosował najwyższej jakości powłokę aluminium. Dodatkiem do tego wykonania jest zastosowanie przez producenta normy IPX7, która gwarantuje nam wodoszczelność.

WiShake Wireless Eearphones / fot.technologiczna.pl
WiShake Wireless Eearphones / fot.technologiczna.pl

WiShake są dość małe więc łatwo będzie je można schować w kieszeni. Warto jednak zwrócić uwagę, że słuchawki wyposażono w system magnetyczny, dzięki czemu słuchawki po złączeniu wyglądają jak piękny gustowny łańcuszek. Przyjemność słuchania zapewni nam zestaw wkładek dousznych w 3 rozmiarach oraz możliwość ustawienia korekcji dźwięku.

WiShake

Słuchawki mają również zastosowanie jako zestaw słuchawkowy, który możemy sterować przy pomocy ultrakompaktowego przycisku pilota. Przycisk jest uniwersalny i możemy nim również włączać i wyłączać muzykę. Z kolei podwójne mikrofony MEMS Knowles służą do tłumienia szumów i tym samym gwarantują czysty dźwięk podczas połączeń telefonicznych. Słuchawki WiShake wyróżnia szeroki zasięg bezprzewodowego działania systemu Bluetooth 4.1, co umożliwia nam odtwarzanie muzyki z różnych źródeł.

Źródło: Informacje prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *