News

Serwis i naprawa AGD

W ostatnich latach coraz modniejsze staje się hasło „naprawiaj, nie wymieniaj”. I trudno się z tym nie zgodzić. Kiedy bardzo wiele mówi się o ekologii, producenci sprzętów AGD zachęcają nas do częstej wymiany swoich urządzeń. Kuszą niższym zużyciem energii oraz wieloma dodatkowymi funkcjami, niekoniecznie niezbędnymi w codziennym życiu. Trzeba wówczas bardzo dokładnie się zastanowić, co zrobić w razie awarii swojego sprzętu. Czy próbować go naprawić, czy może oddać na złom i pójść do sklepu po nowe. My stoimy na stanowisku, że zawsze kiedy jest to możliwe i ma uzasadnienie ekonomiczne, serwis AGD jest najlepszym rozwiązaniem ze wszystkich. Dlaczego? Przekonasz się o tym w dalszej części artykułu.

Czy naprawa pralek i innych sprzętów AGD jest tańsza od kupna nowych?

Na tak zadane tytułowe pytanie, jest tylko jedna odpowiedź — w większości przypadków taka naprawa jest tańsza. Nie dotyczy to tych przypadków, w których uszkodzeniu uległo więcej podzespołów, na przykład na skutek wyładowania atmosferycznego, które spowodowało spalenie całego urządzenia. W większości przypadków jednak każdy sprzęt AGD można naprawić za stosunkowo niewielką kwotę, będącą ułamkiem wartości nowej pralki lub lodówki. Aby to było możliwe do zrealizowania, należy wezwać profesjonalny serwis AGD Warszawa, dysponujący nie tylko wiedzą i umiejętnościami, ale także dostępem do potrzebnych części zamiennych. Bez nich niestety trudno będzie uzdrowić uszkodzone lodówki, zmywarki, piekarniki i pozostałe sprzęty.

Jak serwis AGD naprawia urządzenia klientów?

Jeśli do tej pory wszystkie twoje sprzęty pracowały należycie, nie miałeś potrzeby zamawiać serwisu sprzętów AGD. Jeśli jednak podejrzewasz, że za jakiś czas może się to zmienić, zapisz sobie numer telefonu do firmy RestartAGD.pl. Nasza specjalność to serwis i naprawa AGD, obejmująca takie usługi jak:

  • naprawa pralek;
  • naprawa zmywarek;
  • serwis kuchenek;
  • naprawa pozostałych urządzeń AGD.

Otrzymując zgłoszenie od klienta, zawsze prosimy o szczegółowe opisanie charakteru usterki, obejmujące to, co dzieje się ze sprzętem, na czym polega jego nieprawidłowa praca, a także jaki jest model i marka Państwa sprzętu. Na tej podstawie możemy wstępnie oszacować, ile będzie kosztować naprawa AGD Warszawa, co uległo awarii, a także ile potrwa jej usunięcie. Jednak to, co najbardziej interesuje naszych klientów to, czy naprawa sprzętu AGD będzie mogła być usunięta na miejscu, czy serwis AGD będzie musiał zabrać sprzęt do swojego warsztatu. Wyjaśniamy — zawsze, kiedy jest taka możliwość, staramy się przeprowadzić naprawę na miejscu. Jest to nie tylko szybsze, ale i wygodniejsze, gdyż nie musimy transportować ciężkich sprzętów do swojego serwisu.

Niedziałający sprzęt AGD – popularne usterki

  • Naprawa piekarników — najczęściej polega na wymianie uszkodzonych grzałek i wentylatorów odpowiadających za termoobieg;
  • Naprawa ekspresów do kawy — w tym przypadku spektrum możliwych awarii może być bardzo szerokie i obejmuje wiele elementów urządzenia;
  • Naprawa lodówek — bardzo często dochodzi w nich do uszkodzenia agregatu odpowiadającego za sprężanie czynnika chłodzącego.

Ponadto naprawiamy sprzęt wszystkich marek, niezależnie od pochodzenia, roku produkcji i modelu. Działamy na terenie Warszawy, a nasza fachowa usługa może Państwu pomóc uchronić się przed kosztownym zakupem nowego urządzenia. Wykonujemy zarówno serwis gwarancyjny, jak i naprawy pogwarancyjne na częściach nowych, a w przypadku ich braku w sprzedaży, częściach używanych lub zamiennikach o potwierdzonej, wysokiej jakości.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *