News

Jak wybrać najlepszą opaskę do smartwatcha?

Smartwatch stał się pełnoprawnym zamiennikiem zegarka na rękę. Czy warto jednak poszukiwać odpowiedniego paska do niego u zegarmistrza? Być może niektóre modele da się w taki zaopatrzyć. Tymczasem najlepiej poszukać od razu opaski do smartwatcha wybranego producenta – to gwarancja, że będzie kompatybilna z samym urządzeniem. 

 • Wymiana opaski

Wymiana opaski w smartwatchu nie jest skomplikowaną procedurą. Najważniejszy jest jednak dobór odpowiedniej, nie tylko pod względem kolorystycznym. Opaskę wymienisz zapewne wówczas, kiedy poprzednia się zniszczy. Kolorowe opaski do Apple Watch pozwolą Ci zmieniać oblicze swojego elektronicznego zegarka najnowszej generacji tak, aby dopasować go kolorystycznie do różnorodnych stylizacji. 

Do wyboru masz tutaj opaski:

 • silikonowe
 • plecione
 • stalowe
 • i inne. 

Warto pamiętać, że opaski do smartwatchy marki Apple zakupisz nie tylko w firmowych salonach, a dobry sklep internetowy ze smartwatchami i akcesoriami do nich oferuje często znacznie szerszy wybór! Apple ma w asortymencie wyjątkowo szeroką gamę różnokolorowych opasek, w dodatku wykonanych z różnych materiałów. 

 • Opaski Samsung

Smartwatche Samsung to, obok Apple, jedne z najbardziej rozpoznawalnych na rynku. Charakteryzują się oczywiście innym wzornictwem. Jeżeli szukasz właśnie opaski do Samsung Galaxy, to znajdziesz je także w sklepie online. Do Samsungów zakupić możesz opaski w wersji:

 • silikonowej
 • skórzanej
 • nylonowej
 • czy też charakterystyczne – sportowe.

Paski w licznych, jednolitych kolorach, do smartwatchy Samsung występują obok pasków wielobarwnych oraz dwukolorowych. Większość spośród nich to proste, silikonowe paski w różnorodnych barwach: tych stonowanych oraz intensywnych, nasyconych. 

 • Opaski Xiaomi

Chińska marka także oferuje wymienne opaski do Xiaomi Mi Band. Jest ich znacznie mniejszy wybór, niż tych do Apple, czy Samsunga, jednak to, co wyróżnia produkty Xiaomi to wyjątkowo niska cena, przy akceptowalnej często jakości produktów. Jeżeli zatem nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań co do smartwatcha, ani potrzeby bardzo częstej zmiany stylistyki oraz kolorystyki opasek – warto postawić na ekonomiczne, a wciąż atrakcyjne Xiaomi. 

Smartwatche/smartbandy Xiaomi występują oczywiście również w mniejszej liczbie zróżnicowanych pod względem kształtu modeli, niż ma to miejsce np. tam, gdzie mamy do czynienia ze smartwatchami Apple, albo opaskami do Apple Watch

Przy ograniczonym budżecie produkty Xiaomi pozwalają jednak na zakup smartwatcha albo oryginalnej opaski. Wyroby Xiaomi są zatem funkcjonalne i dostępne praktycznie dla każdego. Jeżeli szukasz gadżetu, którym możesz się pochwalić, wybierzesz zapewne zegarek lub laptopa z innej półki cenowej, jednak Xiaomi to nadal porządne rzemiosło, spełniające swoje funkcje. Warto jednak pamiętać, że decydując się na konkretną markę smartbanda nie zawsze połączysz go z paskiem innej marki. I tak oto wybierając Xiaomi wyeliminujesz raczej opaski do Samsung Galaxy, oraz inne, bajecznie kolorowe opaski do smartwatchy. 

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *